Сьогодні, 17 квітня, в Україні відзначається професійне свято – День пожежної охорони

Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихії.

Пожежник – професія, що не знає вихідних та свят. Це самовіддана праця 24 години на добу, сім днів на тиждень. І для більшості пожежних це вже не просто професія, а сенс життя.

Щоденно на цілодобовому чергуванні несуть службу рятувальники Шполянського РУ УДСНС в Черкаській області, які  забезпечують людський спокій всієї Шполянщини.

Вогнеборці Служби  порятунку – це висококваліфіковані професіонали, самовіддані, сумлінні люди, які відповідально ставляться до своїх службових обов’язків.

Навіть у професійне свято вони не можуть дозволити собі відпочивати, адже завжди перебувають на варті безпеки громадян. Вони ті, хто завжди на відстані дзвінка від тих, хто потребує допомоги. Скромні герої, які заслуговують на найщиріші слова вдячності за плідну та продуктивну працю.

З повагою, міський голова об’єднаної територіальної громади

Сергій Кравченко