XXI сесія Шполянської міської ради VIIІ скликання

21 позачергова сесія 05.07.2018

Поіменне голосування – Завантажити

Загальні питання

1. Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2018 року.
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 р. № 11-31/ VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
  3. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
  4. Про затвердження актів на списання основних засобів.
  5. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 12-5/VIII.
  6. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
  7. Про затвердження Програми фінансування заходів спрямованих на покращення якості надання адміністративних послуг Територіального сервісного центру № 7143 Регіонального сервісного центру МВС України в Черкаській області на 2018 рік.
  8. Про затвердження положення про порядок передачі в погодинну оренду комунального майна.
  9. Про затвердження графіку виїзних прийомів громадян адміністраторами Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
  10. Про надання дозволу на демонтаж тренажерів на спортивному майданчику КП «Шполянський міський парк дитячого дозвілля» по вул. Європейська, 3а, м. Шпола.
  11. Про надання дозволу на демонтаж прибудови КЗ «Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» по вул. Таранця, 13, м. Шпола.
  12. Про затвердження Положення про порядок присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.

Земельні питання

1. Про надання закладу дошкільної освіти «Сонечко» земельної ділянки у постійне користування, яка розташована за адресою вул. Некрасова,14,  м. Шпола.
  2. Про надання закладу дошкільної освіти «Зірочка» земельної ділянки у постійне користування, яка розташована за адресою вул. Свободи 17-а, м. Шпола.
  3. Про надання закладу дошкільної освіти «Ялинка» земельної ділянки у постійне користування, яка розташована за адресою вул. Соборна,19, м. Шпола.
  4. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  5. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
  6. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
  7. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  8. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в  м. Шпола.
  9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  11. Про внесення змін до рішення міської ради від 06.06.2018 №19-25.2/VІІІ.
  12. Про вилучення земельної ділянки під тимчасовим металевим гаражем.
  13. Про розгляд земельних спорів.
  14. Про продаж земельної ділянки гр. Мотрич О.М яка розташована за адресою вул. Соборна, 29, м. Шпола.
  15. Про звернення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади про недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин.
  16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Терешківська, 20, м. Шпола.
  17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  18. Про припинення шляхом розірвання договору оренди землі, який зареєстровано 22.12.2016 року номер запису 18290216.
  19. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки.
  20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.