Депутати затвердили зміни до бюджету

На черговій ХХVI сесії міської ради ОТГ, при внесенні змін до рішення «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», депутати затвердили виділення коштів на соціальну підтримку малозахищених верств населення, сфер – освіти, культури, медицини, комунального господарства.

Виділено кошти на соціальну підтримку

Згідно затвердженої Програми підтримки військовослужбовців, зарахованих для проходження служби в Збройних силах України за контрактом, та членів їх сімей на 2018 рік із міського бюджету виділено 36 тис. грн (3 особам),  2,5 тис. грн виділено на проїзд у громадському транспорті дітей-інвалідів з діагнозом ДЦП, майже 25,5 тис. грн на лікування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Також із міського бюджету окремо виділили 139 тис. грн на придбання ліків  інсуліну людям, хворим на цукровий діабет. Відповідні кошти мала б виділяти держава, але на теперішній час кошти не надійшли, а люди з даним захворюванням чекати не можуть.

Кошти на освіту

Понад мільйон гривень виділено на утримання закладів освіти Шполянської громади. З них: 845 тис. грн на гаряче харчування дітям 1-4 класів,  45 тис. грн – на утеплення фасаду міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5. Також делегували 35 тис. грн на поточний ремонт приміщення Мокрокалигірського багатопрофільного ліцею.

Заклади культури, державні установи

На поточні ремонти закладів культури громади, держаних установ міста виділили понад 150 тис. грн. З них – по 10 тис. грн на ТОВ глухих УТОГ та ТОВ сліпих УТОС.

Окремо виділено кошти на поточний ремонт дорожнього покриття в сумі понад 1,6 млн. грн та 27 тис. грн на ремонт підпірної стінки по вулиці Волонтерській.