Змагання Спартакіади серед учнів Шполянської громади | ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Змагання Спартакіади серед учнів Шполянської громади

Минулого тижня на місцевому стадіоні відбулись легкоатлетичні змагання серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Шполянської ОТГ.

Учні змагались в таких видах: біг на 100 м, біг на 200 м, біг на 400 м, біг на 800 м, біг на 1000 м. (дівчата), біг на 1500 м. (юнаки), стрибки в довжину з розбігу.

В особистій першості з бігу на 100 м. серед дівчат:

1 місце зайняла – Анна Лисенко (ЗОШ № 5)

2 місце – Тетяна Горбенко  (ЗОШ № 1)

3 місце – Аліна Курінна (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

   Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце зайняла – Даша Хаврусь (Кримківський НВК)

2 місце – Антоніна Гуцало (Скотарівський НВК)

З бігу на 100 м серед юнаків:

1 місце – Костянтин Броварський (НВК «ЗОШ № 2-ліцей»)

2 місце – Павло Кавун (ЗОШ № 5)

3 місце – Влад Щукін (ЗОШ № 1)

    Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце – Денис Пономаренко (Скотарівський НВК)

2 місце – Костянтин Колодяжний Костянтин (Кримківський НВК)

З бігу на 200 м. серед дівчат:

1 місце – Тетяна Гайдаєнко (ЗОШ № 5)

2 місце – Ліза Бабкіна (НВК «ЗОШ № 2-ліцей»)

3 місце – Марина Гирич (ЗОШ № 5)

    Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце отримала — Вікторія Похиленко (Скотарівський НВК)

    З бігу на 200 м. серед юнаків:

1 місце – Влад Іваненко (НВК «ЗОШ № 2-ліцей»)

2 місце – Андрій Соколенко (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

3 місце – Олег Павлюченко (ЗОШ № 1)

     Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце – Олександр Носач (Скотарівський НВК)

2 місце – Юрій Гончаренко (Кримківський НВК)

3 місце – Дмитро Малик (Кримківський НВК)

З бігу на 400 м серед дівчат:

1 місце – Діана Маслюк (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

2 місце – Софія Пустовіт (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

3 місце – Богдана Цибульська (ЗОШ № 5)

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце – Антоніна Гуцало (Скотарівський НВК)

З бігу на 400 м. серед юнаків:

1 місце – Богдан Гичка (ЗОШ № 1)

2 місце – Влад Іваненко (НВК «ЗОШ № 2-ліцей»)

3 місце – Влад Дробот (НВК «ЗОШ № 2-ліцей»)

    Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце – Богдан Товстоноженко (Кримківський НВК)

2 місце – Юрій Гончаренко (Кримківський НВК)

3 місце – Денис Пономаренко (Скотарівський НВК)

З бігу на 800 м. серед дівчат:

1 місце – Анна Колос (ЗОШ №5)

2 місце – Неля Пилипенко (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

   Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце – Яна Курінна (Скотарівський НВК)

З бігу на 800 м. серед юнаків:

1 місце – Сергій Курій (ЗОШ № 5)

2 місце – Влад Бойко (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

3 місце – Влад Любовцев  (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

   Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце – Дмитро Пономаренко (Скотарівський НВК)

   З бігу на 1000 м. серед дівчат:

1 місце – Тетяна Горбенко (ЗОШ № 1)

2 місце – Катерина Кунець (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

   Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце – Вікторія Похиленко (Скотарівський НВК)

З бігу на 1500 м. серед юнаків:

1 місце – Богдан Гичка (ЗОШ № 1)

2 місце – Назар Кавун (НВК «ЗОШ № 2-ліцей»)

3 місце – Максим Зубченко (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце – Носач Олександр (Скотарівський НВК)

Зі стрибків у довжину з розбігу серед дівчат:

1 місце – Тетяна Сторчак (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

2 місце – Сніжана Фарштейн (ЗОШ № 1)

3 місце – Ання Гонтаренко (НВК «ЗОШ № 2-ліцей»)

   Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце – Дарина Хаврусь (Кримківський НВК)

2 місце – Яна Курінна (Скотарівський НВК)

Зі стрибків у довжину з розбігу серед юнаків:

1 місце – Влад Бойко (НВК «ЗОШ № 3-гімназія»)

2 місце – Олег Павлюченко (ЗОШ № 1)

3 місце – Влад Дробот (НВК «ЗОШ № 2-ліцей»)

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів:

1 місце – Костянтин Колодяжний (Кримківський НВК)

2 місце – Дмитро Пономаренко (Скотарівський НВК)

В загальнокомандному заліку перше місце зайняла ЗОШ № 5, друге місце – НВК ЗОШ № 3-гімназія, третє місце ЗОШ № 2-ліцей.

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів: перше місце посів Скотарівський НВК, друге місце — Кримківський НВК.

Поділитись: