Розпочато перші роботи із розчистки снігу

З учора майже по всій країні розпочались снігові опади.  Снігу чекали всі — особливо дітлахи, але зазвичай це призводить до заторів на дорогах та ускладнення руху пішоходів.

Цієї ночі комунальні служби Шполянської ОТГ почали роботу із розчистки снігу та розсипання протиожеледної суміші. У боротьбі з негодою  в адмінцентрі громади задіяно 18 працівників та  5 одиниць  техніки КП “Благоустрій”, 1 спецмашина  ТОВ «Маяк-Агро» (М.П. Богач), 2 одиниці техніки ГК «ЛНЗ» (Д.В. Кравченко) у селі Лебедин, в селі Капустине —1 машина СПОП «Агро-Прогрес» (В.В. Колісник) та 1 техніка у с. Скотареве (п/п В.В.Запісецький).

На ранок було прочищено основні вулиці і тротуари, посипано протиожеледною сумішшю. Снігоочисні роботи продовжуються.