Шполянський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації»

Шполянський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області проводить набір волонтерів пробації для роботи із засудженими до покарання не пов’язаного із позбавленням волі.

Волонтер пробації – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється відповідно до Закону України “Про волонтерську діяльність” з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

Адреса: вул. Волонтерська 24, м. Шпола. тел. (04741) 5-24-69