Проекти рішень виконкому від 12.06.2019 (позачергове засідання)

засідання виконавчого комітету №10
від 12.06.2019
(позачергове засідання)

1. Про затвердження порядку денного виконкому.
    Плетінь В.В.
  2. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт вул. Михайлівська (2 ділянка), с. Кримки, Шполянського району, Черкаської області».
  3. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт вул. Хрещатик (1 ділянка), с. Іскрене, Шполянського району, Черкаської області».
  4. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт вул. Гагаріна (1 ділянка), с. Капустине, Шполянського району, Черкаської області».
  5. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт тротуару по вул. Центральна (парна сторона) від перехрестя  вул. Лютнева до вул. Перемоги в с. Лебедин, Шполянського району, Черкаської області».
  6. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт тротуару по вул. Центральна (парна сторона) від перехрестя  вул. В. Кравченка до вул. Лютнева в с. Лебедин, Шполянського району, Черкаської області».
  7. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт тротуару по вул. В. Кравченка (непарна сторона) від перехрестя  вул. Гагаріна до вул. Центральна в с. Лебедин, Шполянського району, Черкаської області».
  8. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт тротуару по вул. Центральна (парна сторона) від перехрестя  вул. Перемоги до вул. Гайдамацька в с. Лебедин, Шполянського району, Черкаської області».
  9. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт пров. Лютневий, с. Скотареве, Шполянського району, Черкаської області».
  10. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт вул. Кожедуба (1 ділянка), с. Лебедин, Шполянського району, Черкаської області».
  11. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт вул. В. Кравченка (від перехрестя з вул. Залізнодорожня до вул. Зелена), с. Лебедин Шполянського району Черкаської області».
  12. Про затвердження тарифів на надання ритуальних послуг КП «Благоустрій» Шполянської міської ради ОТГ.

Заєць С.П.
  13. Про затвердження акту комісії щодо визначення та відшкодування збитків, завданих ТОВ «Оріон-Гласс».

Курінний І.В.
  14. Про присвоєння адреси нерухомому майну насосної станції №1, 32, за адресою: вул.Соборна, 138, м.Шпола.
  15. Про присвоєння адреси нерухомому майну насосної станції №2,33, за адресою: вул.Соборна,138, м.Шпола.

Герус Т.Б.
  16. Про організаційні заходи щодо відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
  17. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
  18. Про виплату матеріальної допомоги на поховання гр. Нещадим В.П.

Гукало О.П.
  19. Про погодження кандидатури Діхтяр Таїсії Михайлівни на посаду директора Іскренської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шполянської міської ради об’єднаної  територіальної громади Черкаської області.

Керуюча справами виконавчого комітету                                                                Т.Б.Герус