За 90… — це мудрості роки

Цьогоріч у липні представники влади об’єднаної громади привітали дев’ять довгожителів Шполянської ОТГ — із міста Шполи, сіл: Лебедин, Капустине, Кримки та Скотареве. Хоч ці люди народились у різних місцях, тяжко працювали у молоді і зрілі роки, пройшли тернистий шлях подій минулого століття — сьогодні зустрічають свою мудрість із доброзичливим,  щирим серцем. Вони скромні у потребах і щедрі душею. У цьому і криється їх «таємниця» довголіття.

Мудрість, вона не дається відразу при народженні, але здатна накопичуватися протягом всього життя. Ми повинні шанувати довгожителів, адже вони є основними вчителями молодшого покоління. Тому, у знак поваги, у липні цих людей вітали перший заступник міського голови, Олександр Кузуб разом із працівниками Територіального центру соціального обслуговування Шполянської ОТГ.

Сьогодні, 31 липня  виповнилося 90 років з дня народження старійшини  освітянської ниви — Олексія Івановича Габелка, який 42 роки очолював Шполянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат. За все своє трудове життя, що налічує сім десятків років,  ювіляр зібрав великий послужний перелік досягнень, а головне — шану й повагу від людей, вдячність від учнів і батьків.

23 липня, квіти і подарунки отримувала шполянка, Антоніна Федорівна Очеретяна, яка святкувала 95-річниний ювілей, а перед тим, 17 липня, вітали  Марфу Пилипівну Січкар, також жительку міста Шполи із 91-річчям.

У селах громади найстарших, наймудріших, сивочолих довгожителі привітали виконуючі обов’язки старост. По дві іменинниці у селах Капустине: 1 липня — Галина Миколаївна Олефір (96 років) та 16 липня — Ганна Федорівна Крот (90 років) та Кримки: 10 липня — Марія Іванівна Гульченко (94 роки), 27 липня — Іван Петрович Колісник (93 роки).

У Лебедині одна довгожителька — Лідія Авксентіївна Мережко (91 рік), а у селі Скотареве — Леонід Антонович Грушецький, сивочолий ветеран праці, святкував 90-річний ювілей 8 липня.

Вітаючи іменників з ювілеями мудрості бажаємо  міцного здоров’я, безхмарного довголіття, невичерпної життєвої енергії, родинного затишку, душевного спокою, сили духу!