Дорогі жителі громади!

Сьогодні День народження Тараса Шевченка – великого сина українського народу, генія, пророка, поета і художника. Кожен з нас усвідомлює, ким для нас є Великий Тарас, майже у кожній домівці ми маємо його портрет і свячену книгу “Кобзар”.

Шевченко зробив велетенський вплив на уми і серця українців. Він не був політиком, проте на його ідеях виховувались і виховується цілий народ. Він не був полководцем, але його слово мобілізувало і мобілізує мільйони українців до боротьби за власні права і свободи та людську гідність.

Він вірив сам, і заповів всім українцям вірити у силу української нації! Тому і нам, дорогі жителі громади, потрібно вірити, бути собою, намагатися діяти разом – особливо зараз. Допомагаючи один одному, усвідомлюючи нашу мету – ми все зуміємо подолати, адже ми маємо невмирущого Тараса – натхненника всього народу!