Відзначили освітян Шполянської ОТГ!!!

Сьогодні, з нагоди професійного свята, яке щорічно відзначаємо у першу неділю жовтня, міський голова Сергій Кравченко вручив грамоти Шполянської міської ради ОТГ за організацію ефективної роботи, створення безпечних та сприятливих умов для учасників тестування у пункті проведення ЗНО/ДПА відповідальним за пункти проведення ЗНО: Осадчій Валентині Михайлівні, директору Шполянської ЗОШ №1, Гончару Олександру Анатолійовичу, директору Шполянського НВК №2,  Любімовій Людмилі Олексіївні, заступнику директора з навчально-виховної роботи Шполянського НВК №3.

Також, напередодні, грамоти Шполянської міської ради ОТГ за високу професійну майстерність, творчі досягнення у вихованні підростаючого покоління, особистий вагомий внесок в розвиток національної освіти та з нагоди професійного свята, отримали:

Гегельська Лілія Михайлівна, завідувач методичного відділу КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді»,  Курінна Алла Валеріївна, вихователь ЗДО № 1 «Ялинка», Кунець Мечислава Станіславівна, музичний керівник ЗДО № 3 «Зірочка», Мілько Тетяна Олександрівна, вихователь-методиста ЗДО № 4 «Сонечко», Медведєва Світлана Миколаївна, Бойко Світлана Анатоліївна, Ясинова Віра Володимирівна, вихователі ЗДО № 5 «Калинка».

Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Нехай Вам завжди всміхається доля, на довгих стежинах життєвої ниви нехай супроводжує вас віра й наснага, надія і людська повага.