Турнір з міні-футболу пам’яті Білецького Вячеслава

20 березня у місті Шпола розпочався Турнір з міні-футболу присвячений пам’яті тренера з футболу, вчителя фізичної культури, гравця ФК “Скотареве” Білецького Вячеслава, який трагічно загинув півроку тому. Також під час Турніру офіційно відкрили міні-футбольне поле біля міської школи № 3-гімназія збудоване восени 2020 року.
🔹Всього в Турнірі взяли участь 8 команд: ФК “Скотареве”, ФК “Матусів”, ФК “Юніт”, ВКВ Ватутіне, ФК “Єрківська ОТГ, ФК “Сигнаївка”, Шполянський НВК № 3-гімназія, ФК “ЛНЗ”.
🔹Перед початком матчів виступив голова Федерації футболу Шполянської ОТГ Роман Піскорські, який побажав всім учасникам успішної гри і перемог. Також він нагадав, яким активним, завзятим і неймовірно живший футболом був однин із найкращих гравців ФК “Скотареве” Вячеслав Білецький.
🔹Зі словами вдячності про те, що не забувають сина, чоловіка і тата звернулись рідні В. Білецького – батько, мати, дружина із маленьким сином.
👥Пам’ять великого футболіста Шполянщини вшанували хвилиною мовчання.
🔹Під час Турніру кожна футбольна команда зробила свій благодійний вклад на підтримку сім’ї Вячеслава (дружини та дітей) зібравши загалом 7000 грн коштів.
📍Вячеслав був професіоналом у футболі. Мав авторитет серед колег, гравців команди, своїх учнів. Світлий спомин про нього завжди житиме у наших серцях, – зазначив міський голова Сергій Кравченко
✔️Враховуючи третю хвилю спалаху інфекційної хвороби COVID-19 спортивний захід відбувся з обмеженою кількістю вболівльників та без масових урочистостей.
Поділитись: