Регіональний конкурс «Струни серця»

Вихованці Шполянської дитячої школи мистецтв завжди активні учасники конкурсів і фестивалів. Цього разу талановиті діти міської громади взяли участь в обласному регіональному конкурсі вокальної та інструментальної майстерності «Струни серця» (дистанційно), який відбувся у м. Умань.

Ірина Гадіон (викладач Міцкевич Галина Григорівна) нагороджена срібним дипломом;

Анастасія Криворучко (викладач Міцкевич Галина Григорівна) – золотим дипломом;

Анна Несвячена (викладач Міцкевич Галина Григорівна) – золотим дипломом;

Юлія Новічкова (викладач Міцкевич Галина Григорівна) – срібним дипломом;

Анна Горянська (викладач Присяжна Оксана Сергіївна) –срібним дипломом;

Анна Кишінько (викладач Присяжна Оксана Сергіївна) – золотим дипломом;

Вікторія Бойчук (викладач Каландирець Валентина Іванівна) – срібним дипломом;

Анна Захарченко (викладач Колеснікова Антоніна Віталіївна) – срібним дипломом;

Ансамбль бандуристів «Мелодія струн» (керівник Сташенко Катерина Григорівна) – бронзовим дипломом;

Дует бандуристів у складі: Ніки Приблуди, Ірини Начос (викладач Сташенко Катерина Григорівна) – бронзовим дипломом;

Юрій Дерев’янко (викладач Сташенко Катерина Григорівна) – срібним дипломом;

Аманда Кліміна (викладач Сташенко Катерина Григорівна) – бронзовим дипломом;

Ансамбль баяністів (керівник Мошкова Людмила Антонівна) – золотим дипломом;

Ансамбль гітаристів (керівник Георгієва Ольга Петрівна) – золотим дипломом.

Викладачів та керівників ансамблів нагородили подяками за вагомий внесок у справу духовного відродження, виховання підростаючого покоління, популяризацію музичного мистецтва та високий професіоналізм.

Засновником та організатором конкурсу виступив Комунальний вищий навчальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т.Г. Шевченка», відділення музичного мистецтва. Конкурс проводився для учнів випускних та передвипускних класів закладів мистецької освіти, в наступних номінаціях – вокальне  та інструментальне виконавство.

Вітаємо учнів та викладачів з їхніми здобутками, бажаємо не зупинятися на досягнутому, вдосконалюватися і постійно йти вперед!