Засідання 7 сесії міської ради

На засіданні 7 сесії міської ради IX скликання, яке відбулось  28 квітня, депутати розглянули та прийняли рішення по 24 загальних та 161 земельних питаннях.
🔹У рішеннях, які стосуються місцевого бюджету депутати затвердили виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І квартал 2021 року. За цей час до загального фонду надійшло 68,5 млн. грн, в тому числі власних доходів – 46,4 млн. грн та 22, 1 млн. грн офіційних трансфертів. При плановому завданні 41,3 млн. грн зібрано 46,3 млн. грн власних доходів, що становить 112,1 відсотка виконання бюджету, понад план отримано більше 5 млн. гривень.
Далі у частині бюджетних рішень міські депутати внесли зміни до бюджету громади на 2021 рік, і розподілили кошти, які призначені на поліпшення стану приміщень закладів культури та спорту, а також підтримку комунальних підприємств та парку дитячого дозвілля.
🔹Змінили назву комунального підприємства.
Відтепер, КП «Територіальний центр соціального обслуговування» Шполянської міської ради ОТГ матиме назву КП «Центр надання соціальних послуг» Шполянської міської ради ОТГ, а також затвердили відповідне положення комунального підприємства.
🔹Земельні ділянки учасникам ООС/АТО.
За рішенням депутатів, 22 особи – учасники війни на сході України отримали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, та ще 5 особам затвердили проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
🔹Крім того, депутати затвердили звіти незалежних оцінок нежитлових приміщень комунального майна у м. Шпола (будівля колишньої РДА та поліклініки) і нежитлового приміщення у с. Сигнаївка (сільська амбулаторія), Положення та склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Шполянської міської ОТГ, розглянули звернення стосовно продовження оренди водних об’єктів від двох громадських організацій тощо.