Бюджет, соціальна підтримка, затверджені місцеві Програми: важливе із засідання сесії

Соціальний захист кожного мешканця громади є безумовним пріоритетом місцевої влади. Сьогодні на черговому засіданні сесії міської ради депутати приділили увагу соціальній підтримці дітям з інвалідністю.
Серед важливих місцевих Програм затверджених на сесії міські депутати одноголосно внесли зміни та затвердили програми соціального спрямування, які дають можливість:
– Відшкодовувати вартість проїзду дітей з інвалідністю, в яких діагностовано захворювання, що спричиняють значні порушення функцій опорно-рухового апарату, втому числі дитячий церебральний параліч (ДЦП) до закладів освіти та Інклюзивно – ресурсного центру (ІРЦ). Відтепер батькам дітей, що не можуть самостійно пересуватися, компенсуватимуть кошти за пальне витрачене на підвезення дітей до закладів навчання на власному транспорті, або кошти витрачені на таксі (в разі відсутності власного транспорту).
– Закупляти до Новорічних свят, Дня захисту дітей, Дня знань подарунки для дітей з пільгових категорій.
– Поновлювати документи людям, які потрапили в складні життєві обставини. Виділяти таким особам, або сім’ям натуральну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, інших предметів першої необхідності.
Бюджет
▪️У змінах до бюджету громади на 2021 рік, за рахунок перерозподілу бюджетних призначень депутати виділили кошти на утримання закладів дошкільної, середньої, позашкільної освіти (предмети, матеріали, інвентар, поточні ремонти тощо) на загальну суму понад 250 тис. грн. Закладів соціальної сфери, а саме будинку стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання людей похилого віку Центру надання соціальних послуг у с. Лебедин — майже 50 тис. грн на поточний ремонт туалетних кімнат.
▪️Крім того, депутати перерозподілили кошторисні призначення по закладу охорони здоров’я первинної медичної допомоги на оплату електроносіїв понад 54 тис. грн.
Затвердили важливі місцеві Програми
Програма «Шкільний автобус» на 2022-2025 роки
Програма національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на 2022-2025 роки
Програми виділення коштів на придбання подарунків дітям пільгових категорій міської громади на 2022-2024 роки
Програми розвитку соціальних послуг Шполянської ОТГ на 2022-2024 роки
Поділитись: