Проекти рішень виконкому від 11.05.2022 (позачергове засідання)

засідання виконавчого комітету №6
від 11.05.2022
  1. Про затвердження порядку денного засідання.
Курінний І.В.
  1. Про продовження ПП «Інвестиційно-будівельна компанія «Апостол» терміну  дії  договору  оренди  приміщення  в  будівлі  КП «Готель «Шпола-Центр».
  2. Про продовження ФОП  Дороховій  Л.Ю. терміну  дії  договору  оренди  приміщення  в  будівлі  КП «Готель «Шпола-Центр».
  3. Про продовження ФОП  Клименку О.М.  терміну  дії  дозволу  на   розміщення рекламного  засобу  по  вул. Соборна,  м.  Шпола   Черкаської області.
  4. Про затвердження переліків осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат.
Курінна О.М.
  1. Про встановлення розмірів грошових премій Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади обдарованим дітям та молоді  на 2022 рік.
Коваль Н.М.
  1. Про надання одноразової грошової допомоги дітям-інвалідам з діагнозом дитячий церебральний параліч (ДЦП).
  2. Про встановлення опіки над малолітньою Щербаковою Валентиною Миколаївною та призначення опікуна.
  3. Про надання грошової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування для придбання шкільного та спортивного одягу.
  4. Про надання соціальної послуги (догляд стаціонарний) громадянину росії Тищенку М.П.
  5. Про відшкодування вартості палива на автомобіль гр. Ковіці О.В., хворому з хронічною нирковою недостатністю.
Герус Т.Б.
  1. Про надання одноразової матеріальної допомоги Кучерявій С.М., дружині загиблого військовослужбовця.
  2. Про надання одноразової матеріальної допомоги Лисенко С.В., матері загиблого військовослужбовця.
  3. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади.
  4. Про виплату матеріальної допомоги на поховання Прокопенко Н.А.
  5. Про виплату матеріальної допомоги на поховання Романюк Л.П.
  6. Про виплату матеріальної допомоги на поховання Пиц М.Г.

Керуюча справами виконавчого комітету                                       Т.Герус