Генератор у заклад медицини

Поліклінічне відділення Лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків отримали бензиновий генератор CHEMPION global power equipment. Він допоможе підсилити роботу закладів вторинної ланки охорони здоров’я громади під час відключень електроенергії. Пристрій для додаткового електроживлення безкоштовно передав Міжнародний благодійний фонд «Ми з України» за сприяння партнерів зі Сполучених Штатів Америки.
Зазначимо, Міжнародний благодійний фонд «Ми з України» створено через місяць після початку повномаштабного воєнного вторгнення рф на територію України. Мета – допомога нашій державі та об’єднання активних громадян різних держав за для спільної цілі – збереження життів та перемоги демократії над авторитаризмом. Фонд витрачає кошти на соціальний захист, оборонне устаткування, медичне обслуговування, аналітику.
Шполянська міська рада дякує благодійникам за чуйні серця, за вагому підтримку медичної галузі під час енергетичної кризи, а також сподіваємося на подальшу співпрацю!