Ярмарок у Лебедині

9 червня в Лебедині відбувся благодійний ярмарок «Козацькому роду нема переводу». Упродовж трьох вечірніх годин лебединці, а також шполяни, жителі сусідніх сіл слухали патріотичні пісні, смакували українські страви, купували полуницю, домашню випічку, сувеніри, обереги, виготовляли патріотичні листівки.
Живе спілкування з друзями, колегами, односельчанами, яке відібрала кровопролитна війна, спільне дозвілля після робочого тижня, а також щира підтримка Збройних сил України у цей вечір ще більше згуртували лебединців у прагненні наблизити перемогу.
📍Активно доєднавшись до ініціативи Благодійного фонду «Крила», учасники ярмарку зібрали аж 70500 гривень, які суттєво пришвидшать придбання пікапу для наших воїнів-земляків.
🤝Дякуємо всім, хто поділився добром серця і власними коштами.
📍А вже завтра, 11 червня, з 09.00 чекаємо всіх жителів громади у Шполі, де на центральній площі відбудеться третій благодійний ярмарок-концерт «Дитячими долонями закриєм Україну!».
Смаколики зі старостинських округів, вироби гуртківців Шполянського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді, пісні, танці у виконанні дітей і дорослих – усе це стане виявом нашої щирої та щедрої української душі.
💙💛 Запрошуємо поярмаркувати у вихідний день та підтримати черговий збір Благодійного фонду «Крила» на пікап для захисників чи в скриньки на площі, чи на картку фонду в Монобанку, номер 5375 4112 0598 6891.
Поділитись:
Перейти до вмісту