Шполянська громада продовжує втрачати на війні з росією своїх синів, найкращих воїнів, мужніх і рішучих захисників України.

Сьогодні отримали звістку з фронту про загибель молодшого сержанта Петра Володимировича Степаненка, 12.07.1978 року народження з міста Шполи.

Бойовий медик роти вогневої підтримки поліг у бою 08.07.2023 року у Бахмутському районі Донецької області — смертельна куля, на жаль, не оминула Героя під час ворожого обстрілу.

У лавах Збройних Сил України Петро Степаненко з 01 березня 2022 року, вірний військовій присязі, стійко, мужньо і неухильно служив своєму народу і Батьківщині!

Шполянщина схиляє голови у невимовній скорботі… Пекучий біль пронизує вщент наші серця породжуючи безкінечну лють і непробачення імперським катам за відібрані життя та долі українських військових.

Приносимо співчуття родині, друзям, побратимам…

Тепер Петро у небесному війську визначних краян, величних воїнів, які жили і боролися за Україну… Ми не забудемо… Пам’ять вічна… Герою слава!

⚫️Відсьогодні у громаді триденна жалоба з 09.07 по 11.07.2023 року. Просимо всіх громадян відповідально дотримуватись днів скорботи, виявляти порядність і повагу до загиблих захисників.

Про поховання та організацію живого коридору повідомимо, зазвичай, в офіційних мережах Шполянської міської ради ОТГ.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту