Важливе із засідання виконавчого комітету

Соціальна підтримка військових та їх сімей, жителів громади, які опинились у скрутних життєвих обставинах
Перед початком роботи в.о. міського голови Олег Кошовий, члени виконавчого комітету і присутні в залі працівники вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв і всіх цивільних українців від агресорських рук російських ворогів.
● На черговому засіданні виконавчого комітету Шполянської міської ради прийняли рішення надати одноразові матеріальні допомоги жителям громади на загальну суму 56 200 грн — онкохворим, особам із тяжким перебігом хвороби, учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій російсько-української війни, допомоги на поховання.
● Прийняли рішення виділити 10 000 грн одноразової виплати жителю Журавки, постраждалому внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру, зокрема на відновлення пошкодженої покрівлі у будинку.
● 168 000 грн з міського бюджету виділили на одноразові виплати в розмірі 3000 гривень сім’ям/родинам військових, учасників бойових дій та ветеранів на вирішення житлово-комунальних потреб в опалювальний період. На минулому засіданні виконавчого комітету, що відбувся 4 липня 2023 року, виділено кошти на ці ж одноразові виплати в сумі 73 800 грн.
● Загалом 20 000 грн виділили на лікування поранень військовим з числа жителів громади, які вони отримали під час бойових дій. Такі ж одноразові матеріальні допомоги в загальній сумі 80 000 грн виділено на попередньому засіданні шістьом воїнам на лікування і реабілітацію після поранень. Підсумовуючи виплати на лікування військових, травмованих під час ведення боїв, у липні із бюджету громади виділено 100 000 грн. восьми захисникам із нашої громади.
● Члени виконкому прийняли рішення про виплату коштів у сумі 100 000 грн доньці загиблого військовослужбовця через збройну агресію росії.
Містобудування, архітектура
Надали дозвіл приватному підприємцю, переселенцю з Херсонщини, на розміщення «Мотузкового парку” на території міського парку дитячого дозвілля. Підприємець ФОП Сивак Д.О. має досвід з надання послуг екстремального виду відпочинку, адже займався цим у рідному краї, допоки нашестя рашистів не зруйнували буденний ритм життя, змусили покинути рідний дім і на певний час забути про улюблену роботу.
Загалом на засіданні виконавчого комітету розглянули 31 питання, У ході конструктивного обговорення ухвалено позитивні рішення.
Поділитись:
Перейти до вмісту