З першовереснем, громадо!

Дорогі діти! Завдяки вам у школі, мов у вулику, ніколи не бракує галасу, ваших оченят і милих посмішок. Війна багато чого змінила. Ви не ніжилися влітку в теплих морських хвилях, не зустрічали схід сонця із вудкою біля річки чи біля підніжжя Карпат, але ваші малюнки, сувеніри, листи, вірші зігріли стільки втомлених солдатських сердець, зібрані вами кошти врятували не одне життя захисників-земляків. Дякуємо вам за самостійність, відповідальність. Ви-наші герої!

Шановні працівники закладів освіти! Завдяки вам у школі, мов у мурашнику, панує дух злагодженої праці, світло науки, велич розуму. Воєнний стан перекроїв і ваші задуми, але пліч-о-пліч ви пекли пиріжки, ліпили вареники, шукали житло, утішали згорьованих, плели сітки й просто робили те, що підказувало серце. Дякуємо вам за людяність, згуртованість. Ви-приклад мудрості!

Турботливі батьки! Завдяки вам у школі, мов у гніздечку, діти почуваються в безпеці. Вороже вторгнення не здійснило ваші мрії, але гуртом ви стали волонтерами, навчили доньок і синів ділитися добром, пішли на війну захищати Україну. Дякуємо вам за терпіння, патріотизм. Ви-взірець для дітей!

Волелюбні студенти! Завдяки вам в університетах, мов у калейдоскопі, палає енергія життя, снага до всього нового. zловісна навала затьмарила вашу молодість, але не знищила мрії про мирні обрії, не похитнула віру в країну, не знесилила прагнення йти в бій за її незалежність зі зброєю чи книгою. Ви-наше майбутнє!

Сьогодні ми всі разом, безтурботні дошкільнята, допитливі учні, самостійні студенти, сумлінні працівники закладів освіти, батьки-однодумці, розгортаємо книгу ще одного навчального року, сторінки якої вабитимуть новими знаннями, захоплюватимуть цікавими історіями, спонукатимуть до прийняття виважених рішень, даруватимуть неповторні емоції, запитуватимуть про важливе.

Доброго ранку, осене нашої мрії про перемогу! Із Днем знань!

З повагою,

в.о. міського голови Олег Кошовий, депутатський корпус та виконавчий комітет Шполянської міської ради

Поділитись:
Перейти до вмісту