Моє місто наближає перемогу!

З нагоди відзначення в другу суботу вересня 429-ої річниці з дати заснування міста Шпола (першої згадки в історичних джерелах), ураховуючи притаманні нашій громаді морально-етичні та безпекові норми під час проведення масових заходів в умовах воєнного стану, анонсуємо та запрошуємо долучитися до участі в наступних подіях.
✅ Із 7 по 30 вересня в Краєзнавчому музеї діє акція «Лист у майбутнє «Дороге моє місто в майбутньому», у ході якої пишімо письмові звернення-послання до нашого міста від жителів, організацій, підприємств, закладів, учнів, що будуть заховані в тубус від військового снаряду, запломбовані й зберігатимуться 20 років у музеї до 450-річчя Шполи.
✅ Із З 8 по 18 вересня в читальній залі міської бібліотеки відвідаймо виставку місцевих народних умільців «Живу, творю, пишаюся тобою, рідне місто», краєзнавчий екскурс «Наш край – історії скарбниця», книжкову виставку «Місто твоє і моє».
✅ 9 вересня о 10.00 год на території Шполянського ліцею №3 вболіваймо за спортсменів традиційного турніру з мініфутболу «На кубок мера».
✅ 9 вересня о 18:00 год в центрі міста відпочиваймо й донатьмо для наших захисників на благодійному вечорі музики за участю творчих колективів громади «Моє місто наближає перемогу».
Поділитись:
Перейти до вмісту