РОЗКЛАД РУХУ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ
Маршрут | Режим руху та інтервал | Особливості періодичності виконання перевезень |
Автостанція -1-
рай лікарня – Інтернат |
7.15. 7.45. –
8.15. 8.45 – 9.15 9.45 – 10.30 11.00 – 11.30 12.00 – 12.30 – 13.00 14.00 – 14.35 15.10 15.40 – 16.10 16.40 – 17.20 17.50 – 18.20 18.50 – 19.20 19.45 – 20.40 – 21.10 |
щоденно |
СТО – Райлікарня – Інтернат | 6.40 – 7.15
7.45 – 8.20 8.50 – 9.20 10.05 10.40. – 11.10 11.40 – 13.10 – 13.40 14.40 – 15.10 15.40 16.00 – 16.40 17.10 – 17.40 18.10 – |
щоденно
щоденно щоденно щоденно щоденно щоденно щоденно крім суботи та неділі щоденно крім суботи та неділі щоденно крім суботи та неділі щоденно крім суботи та неділі |
Автостанція -2 –Райлікарня | 6.20 7.00 –
7.30. 8.00 – |
щоденно крім суботи та неділі |
Автостанція – Забережна | 6.50 7.15 –
7.50 8.25 – 9.00 9.35 – 17.10. 17.40 – |
щоденно
щоденно тільки в неділю щоденно крім суботи і неділі |
Автостанція – залізничний вокзал | 7.20. 7.45
8.00. 8.30 9.00 9.30 |
щоденно
щоденно тільки в неділю |
ПЕРЕВІЗНИК «ПАТ «Шполянське АТП – 17150»
ШПОЛА-Товмач-Соболівка
(маршрут № 115)
Час прибуття | Стоянка
хв. |
Відправлення
год. хв. |
Зупиночні пункти |
6:30 | АС Шпола | ||
6:50 | 1 | 6:51 | Скотареве |
7:15 | 1 | 7:16 | Соболівка |
7:40 | 1 | 7:41 | Скотареве |
8:00 | 1 | 8:01 | Товмач |
8:20 | 1 | 8:21 | Скотареве |
8:50 | АС Шпола | ||
12:10 | АС Шпола | ||
12:30 | 1 | 12:31 | Скотареве |
13:00 | 1 | 13:01 | Соболівка |
13:40 | 1 | 13:40 | Товмач |
14:10 | 1 | 14:11 | Скотареве |
14:30 | АС Шпола |
Рейси 6:30 та 12:10 виконуються щотижня у понеділок, середу, п’ятницю
РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ ПРИМІСЬКИХ СПОЛУЧЕНЬ
ШПОЛА – Бурти
(Маршрут №108)
Час прибуття | Стоянка
хв. |
Відправлення
год. хв. |
Зупиночні пункти |
7:40 | АС Шпола | ||
7:49 | 1 | 7:50 | Сигнаївка |
7:54 | 1 | 7:55 | Надточаївка |
8:05 | 5 | 8:10 | Бурти |
8:14 | 1 | 8:15 | Надточаївка |
8:19 | 1 | 8:20 | Мар’янівка |
8:35 | АС Шпола | ||
12:15 | АС Шпола | ||
12:24 | 1 | 12:25 | Сигнаївка |
12:34 | 1 | 12:40 | Надточаївка |
12:50 | 5 | 12:55 | Бурти |
13:04 | 1 | 13:05 | Надточаївка |
13:09 | 1 | 13:10 | Мар’янівка |
13:25 | АС Шпола |
Рейси 7:40 та 12:15 виконуються по понеділках, середах, п´ятницях
Маршрут обслуговується автобусами
ПрАТ «Шполянське АТП-17150»
ШПОЛА – Водяне
(маршрут № 109)
Час прибуття | Стоянка
хв. |
Відправлення
год. хв. |
Зупиночні пункти |
7:20 | АС Шпола | ||
8:00 | 20 | 8:20 | Водяне |
12:15 | АС Шпола | ||
12:35 | 5 | 12:40 | Водяне |
13:00 | АС Шпола |
Рейси 7:20 та 12:15 виконуються щотижня у понеділок, середу, п’ятницю
ШПОЛА-Журавка
(маршрут № 110)
Час прибуття | Стоянка
хв. |
Відправлення
год. хв. |
Зупиночні пункти |
5:40 | АС Шпола | ||
6:10 | 1 | 6:11 | Лебедин (вітряк) |
6:14 | 1 | 6:15 | Лебедин (центр) |
6:19 | 1 | 6:20 | Лебедин (млин) |
6:24 | 1 | 6:25 | Лебедин (завод) |
6:29 | 1 | 6:30 | Хутір Орлова (Лебедин) |
6:39 | 1 | 6:40 | Лебединський монастир |
6:55 | 1 | 7:00 | Журавка |
7:14 | 1 | 7:15 | Лебединський монастир |
7:24 | 1 | 7:25 | Хутір Орлова (Лебедин) |
7:29 | 1 | 7:30 | Лебедин (завод) |
7:34 | 1 | 7:35 | Лебедин (млин) |
7:39 | 1 | 7:40 | Лебедин (центр) |
7:44 | 1 | 7:45 | Лебедин (вітряк) |
8:15 | АС Шпола | ||
11:00 | АС Шпола | ||
11:20 | 1 | 11:21 | Лебедин (вітряк) |
11:34 | 1 | 11:35 | Лебедин (центр) |
11:39 | 1 | 11:40 | Лебедин (млин) |
11:45 | 5 | 11:50 | Лебедин (завод) |
12:00 | 1 | 12:10 | Лебедин (млин) |
12:14 | 1 | 12:15 | Лебедин (центр) |
12:19 | 1 | 12:20 | Лебедин (вітряк) |
12:40 | АС Шпола | ||
13:00 | АС Шпола | ||
13:34 | 1 | 13:35 | Лебедин (вітряк) |
13:39 | 1 | 13:40 | Лебедин (центр) |
13:44 | 1 | 13:45 | Лебедин (млин) |
13:49 | 1 | 13:50 | Лебедин (завод) |
13:54 | 1 | 13:55 | Хутір Орлова (Лебедин) |
14:04 | 1 | 14:05 | Лебединський монастир |
14:20 | 5 | 14:25 | Журавка |
14:39 | 1 | 14:40 | Ле6единський монастир |
14:49 | 1 | 14:50 | Хутір Орлова (Лебедин) |
14:54 | 1 | 14:55 | Лебедин (завод) |
14:59 | 1 | 15:00 | Лебедин (млин) |
15:04 | 1 | 15:05 | Лебедин (центр) |
15:09 | 1 | 15:10 | Лебедин (вітряк) |
15:39 | 1 | 15:45 | АС Шпола |
Рейси 5:40, 11:00 та 13:00 виконуються щоденно
ШПОЛА-Іскрене
(маршрут № 111)
Час прибуття | Стоянка
хв. |
Відправлення
год. хв. |
Зупиночні пункти |
6:00 | АС Шпола | ||
6:04 | 1 | 6:05 | Залізнична станція (Шпола) |
6:14 | 1 | 6:15 | Васильків (м-н «Квіточка») |
6:19 | 1 | 6:20 | Устимівка |
6:24 | 1 | 6:25 | Іскрене |
6:34 | 1 | 6:35 | Георгіївка |
6:45 | 5 | 6:50 | Іскрене |
7:03 | 2 | 7:05 | Капустине |
7:18 | 2 | 7:20 | Васильків (центр) |
7:29 | 1 | 7:30 | Залізнична станція (Шпола) |
7:40 | АС Шпола | ||
11:30 | АС Шпола | ||
11:34 | 1 | 11:35 | Залізнична станція (Шпола) |
11:48 | 2 | 11:50 | Васильків (центр) |
11:54 | 1 | 11:55 | Устимівка |
11:59 | 1 | 12:00 | Іскрене |
12:09 | 1 | 12:10 | Георгіївка |
12:18 | 2 | 12:20 | Іскрене |
12:28 | 2 | 12:30 | Капустине |
12:39 | 1 | 12:40 | Васильків (центр) |
12:49 | 1 | 12:50 | Залізнична станція (Шпола) |
13:00 | АС Шпола |
Рейси 6:00 та 11:30 виконуються щотижня у понеділок, середу, п’ятницю
ШПОЛА-Терешки
(маршрут № 118)
Час прибуття | Стоянка
хв. |
Відправлення
год. хв. |
Зупиночні пункти |
6:30 | АС Шпола | ||
6:39 | 1 | 6:40 | Сердегівка |
6:49 | 1 | 6:50 | Ховківка |
6:55 | 5 | 7:00 | Терешки |
7:20 | АС Шпола | ||
10:00 | АС Шпола | ||
10:09 | 1 | 10:10 | Сердегівка |
10:14 | 1 | 10:15 | Ховківка |
10:25 | 5 | 10:30 | Терешки |
Рейси 6:30 та 10:00 виконуються по неділях
ШПОЛА-Топильна
(маршрут № 116)
Час прибуття | Стоянка
хв. |
Відправлення
год. хв. |
Зупиночні пункти |
6:30 | АС Шпола | ||
6:45 | 1 | 6:46 | Лозуватка |
6:55 | 5 | 7:00 | Топильна |
7:15 | 1 | 7:16 | Лозуватка |
7:30 | 1 | АС Шпола | |
11:00 | АС Шпола | ||
11:15 | 1 | 11:16 | Лозуватка |
11:35 | 5 | 11:40 | Топильна |
11:55 | 1 | 11:56 | Лозуватка |
12:15 | АС Шпола |
Рейси 6:30 та 11:00 виконуються щотижня у понеділок, середу, п’ятницю