Керуючий справами

ГЕРУС ТЕТЯНА БОРИСІВНА
Дата народження: 12.09.1974

ОСВІТА

Має вищу освіту. Закінчила Черкаський державний університет ім..Б.Хмельницького.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

1996-2000 рр. – методист дитячого садка №1 «Ялинка» м.Шполи.
2000-2001 рр. – торговий консультант, завідувачка ательє ПП «Юпітер» м.Шполи.
2001-2002 рр.– спеціаліст І категорії районного центру соціальних служб для молоді Шполянської райдержадміністрації.
2003-2004 рр. – заступник директора з виховної роботи Сигнаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шполянської районної ради Черкаської області.
2004-2016 рр. – педагог-організатор Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Шполянської районної ради Черкаської області.
З 2016 р. – керуюча справами виконавчого комітету Шполянської міської ради.

СІМЕЙНИЙ СТАН

Розлучена, виховує доньку.

Повноваження

Відповідно до розпорядження міського голови від від 30.01.2018 № 34-к/тр «Про розподіл обов’язків між міським головою, заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючою справами виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»

Відповідає за організацію роботи апарату міської ради та її виконавчого комітету, здійснює контроль за станом організаційної роботи та діловодства у виконавчих органах ради.

Відповідає за виконання виконавчими органами ради повноважень, визначених чинним законодавством щодо організації підготовки та проведення виборів Президента України, Верховної Ради України, місцевих виборів, Всеукраїнського та місцевих референдумів.

Координує підготовку пропозицій і матеріалів міському голові про створення відділів, департаментів, інших служб міської ради, їх структури, а також підготовку пропозицій щодо призначення посадових осіб апарату міської ради та її виконкому.

Організовує відповідно до чинного законодавства роботу зі зверненнями громадян.

Несе відповідальність перед міським головою за здійснення виконкомом міської ради повноважень, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», щодо:

– проведення спортивних, видовищних та інших масових заходів;

– в галузі відзначення державними нагородами, відзнаками Президента України;

– присвоєння почесних звань України.

Є секретарем виконавчого комітету. Підписує додатки до розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету міської ради.

Вирішує за дорученням міського голови інші питання, пов’язані з діяльністю виконавчих органів ради.

Очолює оціночну комісію виконавчого комітету.

Координує роботу загального відділу.

Декларації