Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

ТЕСТ малого підприємництва (М-Тест) до проекту рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади «Про затвердження регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади «Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади»

Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання дміністративних послуг» Шполянської міської ради об`єднаної територіальної громади

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення орендної плати за землю на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади „ Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік ”

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Про встановлення орендної плати за землю на території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Аналіз регуляторного впливу Проекту Рішення Шполянської міської ради «Про затвердження проекту Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Шполянській міській об`єднаній територіальній громаді»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ Проекту рішення виконавчого комітету Шполянської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення Шполянської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Шполянської міської об’єднаної територіальної громади»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Шполянської міської ради «Порядок проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності Шполянської міської об’єднаної територіальної громади в новій редакції»

Аналіз регулятивного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради «Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території Шполянської міської об`єднаної територіальної г

Аналіз регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради „Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території м. Шполи та с. Кримки на 2018 рік”

Рішення ” Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»”

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території м. Шполи та с. Кримки на 2018 рік»

Рішення “Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю) на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»”

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території м. Шполи та с. Кримки на 2018 рік»

Рішення “Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»”

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Шполянської міської ради «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування)та ставок єдиного податку на території м. Шполи та с. Кримки на 2018 рік»

Рішення “Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на території м. Шпола та с. Кримки на 2018 рік»”

Рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 12.07.2016 № 12-9/VІІ”

Рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 12.07.2016 № 12-8/VІІ”

Рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 12.07.2016 № 12-9/VІІ”

Рішення “Про затвердження мінімальної вартості орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб у м. Шпола на 2017 рік.”

Проект рішення “Про затвердження мінімальної вартості орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб у м. Шпола на 2017 рік.”

Аналіз регулятивного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради „Про затвердження мінімальної вартості орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб у м. Шпола на 2017 рік ”

Рішення сесії Шполянської міської ради “Про затвердження проекту регуляторного акту «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на надання права на облаштування зупинок громадського транспорту з встановленням тимчасових споруд для провадження підп

Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на 2017 рік в м. Шпола

Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) в м. Шпола на 2017 рік

Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) в м. Шпола на 2017 рік

Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на 2017 рік в м. Шпола

Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) в м. Шпола на 2017 рік

«Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на 2017 рік на території м. Шпола»

Про затвердження проекту регуляторного акту «Про затвердження тарифу на послугу з з користування громадською вбиральнею державного комунального підприємства готель «Шпола -центр» Шполянської міської ради.

«Про затвердження положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків-шапіто на території міста»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Шполянської міської ради «Про затвердження положення про оренду окремих елементів благоустрою міста для розміщення дитячих атракціонів, луна-парків, цирків-шапіто на території міста»

Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території м. Шпола

Про затвердження проекту рішення «Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території м. Шпола»

Аналіз регулятивного впливу проекту рішення сесії Шполянської міської ради «Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території м. Шпола»

Про затвердження регуляторного акта, примірний договір оренди приміщення…

Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) в м. Шпола на 2016 рік

Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) в м. Шпола на 2016 рік

Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в м. Шпола на 2016 рік

Про встановлення єдиного податку (спрощеної системи оподаткування) та ставок єдиного податку на 2016 рік на території м. Шпола

Про встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки) в м. Шпола на 2016 рік.

Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) в м. Шпола на 2016 рік.

Про встановлення податку на майно Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на 2016 рік

Рішення виконавчого комітету 28.10.2014

Поділитись: