Постійні комісії виконавчого комітету

Постійні депутатські комісії
Постійні комісії виконавчого комітету

1. Житлова комісія виконавчого комітету:

  1. Плетінь Віталій Володимирович – заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства – голова комісії;
  2. Герус Тетяна Борисівна – керуюча справами виконавчого комітету – заступник голови комісії;
  3. Білецька Вікторія Миколаївна – державний реєстратор з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відділу організації надання адміністративних послуг Шполянської міської ради ОТГ, секретар комісії;

Члени комісії:

  1. Курінний Ігор Володимирович – начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Шполянської міської ради ОТГ;
  2. Романюк Роман Андрійович – директор КП «Шполянське бюро технічної інвентаризації»
  3. Слободяник Олег Володимирович – заступник голови районної організації «Спілка учасників АТО Шполянського району»;
  4. Пластун Василь Володимирович – директор КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради ОТГ.

2. Земельна (погоджувальна) комісія виконавчого комітету міської ради:

  1. Заєць Сергій Петрович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Шполянської міської ради, голова комісії;
  2. Римлянська Ірина Костянтинівна – начальник відділу з питань земельних відносин та комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ – заступник голови комісії;
  3. Скрипник Світлана Іванівна – спеціаліст відділу з питань земельних відносин та комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ, секретар;

Члени комісії:

  1. Курінний Ігор Володимирович – начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення Шполянської міської ради ОТГ;
  2. Крушинський Микола Федорович – заступник начальника сектору Шполянського відділку поліції;
  3. Сторчак Сергій Станіславович – інспектор КП «Муніципальна інспекція» Шполянської міської ради ОТГ.

3. Оціночна комісія виконавчого комітету:

  1. Герус Тетяна Борисівна – керуюча справами виконавчого комітету, голова комісії;
  2. Колєсніков Володимир Петрович – приватний аудитор, заступник голови комісії;
  3. Дяченко Інна Анатоліївна – спеціаліст з питань формування та ведення реєстру територіальної громади відділу організації надання адміністративних послуг Шполянської міської ради ОТГ, секретар комісії;

Члени комісії:

  1. Петров Ігор Іванович – директор «Шполянський район електричних мереж»;
  2. Ткаченко Ірина Вікторівна – директор КП«Готель «Шпола-Центр» Шполянської міської ради ОТГ;
  3. Науменко Таміла Володимирівна – заступник начальника фінансового відділу Шполянської міської ради ОТГ;
  4. Плахотнюк Лариса Володимирівна – начальник відділу-адміністратор відділу організації надання адміністративних послуг Шполянської міської ради ОТГ.

4. Адміністративна комісію виконавчого комітету:

  1. Каландирець Тетяна Валентинівна – секретар міської ради, голова комісії;
  2. Пластун Василь Володимирович – директор КП «Комунальник – сервіс» Шполянської міської ради ОТГ, заступник голови комісії;
  3. Дяченко Інна Анатоліївна – спеціаліст з питань формування та ведення реєстру територіальної громади відділу організації надання адміністративних послуг Шполянської міської ради ОТГ, секретар комісії;

Члени комісії:

  1. Волошенюк Володимир Олексійович – фізична особа – підприємець;
  2. Нарадько Микола Андрійович – директор КП «Благоустрій» Шполянської міської ради ОТГ;
  3. Кучерява Валентина Миколаївна – провідний спеціаліст із соціальної роботи Шполянської міської ради ОТГ;
  4. Плосконос Юлія Віталіївна – спеціаліст юридичного відділу Шполянської міської ради ОТГ;
  5. Шейчук Вячеслав Борисович – фізична особа – підприємець;
  6. Тупота Валентин Олексійович – юрист.

Комісія з відбору суб’єкта оціночної діяльності з оцінки комунального майна та земель виконавчого комітету:

  1. Заєць Сергій Петрович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;
  2. Науменко Таміла Володимирівна – заступник начальника фінансового відділу Шполянської міської ради ОТГ, секретар комісії;
  3. Богач Михайло Петрович – голова постійної комісії з питань екології, охорони довкілля та регулювання земельних відносин, заступник голови комісії;

Члени комісії:

  1. Тищенко Дмитро Миколайович – голова постійної комісії з питань регулювання комунальною власністю, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва, стабілізації та розвитку промислових підприємств міста;
  2. Мусюра Ігор Віталійович – заступник директора Шполянського районного центру зайнятості;
  3. Коваль Дмитро Павлович – начальник юридичного відділу Шполянської міської ради ОТГ.

Комісія з конкурсного відбору виконавців робіт (розробників документації  із землеустрою)

  1. Заєць Сергій Петрович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Шполянської міської ради, голова комісії;
  2. Постернак Ігор Анатолійович – заступник голови комісії з питань екології, охорони довкілля та регулювання земельних відносин, заступник голови комісії;
  3. Табаченко Лілія Володимирівна – спеціаліст відділу з питань земельних відносин та комунальної власносності, секретар;

Члени комісії:

  1. Запорожець Микола Миколайович, в. о. старости с. Кримки;
  2. Запісецький Андрій Миколайович, в.о. старости с. Скотареве.

Коміся з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

  1. Голова комісії – голова об’єднаної територіальної громади.
  2. Заступник голови комісії – заступник голови об’єднаної територіальної громади  з питань житлово-комунального господарства.
  1. Секретар комісії  –  спеціаліст  з  питань  цивільного  захисту ради об’єднаної територіальної громади.

Члени комісії:

  1. Військовий комісар Шполянського районного військового комісаріату (за згодою).
  2. Керівник підрозділу територіального органу ДСНС України у Черкаській області області (за згодою).
  3. Голова Шполянської   організації   Товариства   Червоного   Хреста   України  (за згодою).
  4. Головний лікар ЦРЛ.
  5. Головний лікар КЗ «Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  6. Завідувач лабораторного відділення Городищенського міжрайонного відділу «ДУ Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України».
  7. Директор КП «Благоустрій».
  8. Директор КП «Комунальник – Сервіс».
  9. Архітектор ради об’єднаної територіальної громади.
  10. Головний бухгалтер ради об’єднаної територіальної громади.
  11. Директор ДП «Звенигородського лісового господарства» (за згодою).
  12. Начальник КП «Муніципальної інспекції» Шполянської міської ради.
  13. Начальник Шполянського відділення поліції Смілянського ВП головного управління національної поліції в Черкаській області (за згодою).
  14. Начальник Шполянського управління по експлуатації газового господарства – філія ВАТ «По газопостачанню та газифікації Черкасигаз» (за згодою).
  15. Директор Шполянського РЕМ ПАТ «Черкаси обленерго» (за згодою).
  16. Начальник районного споживчого товариства (за згодою).
  17. Директор філії «Шполянський автодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія» «Автомобільні дороги України» (за згодою).
  18. Директор районної редакції телебачення і радіомовлення (за згодою).
  19. Начальник відділення поштового зв’язку № 1 Шпола Центру поштового зв’язку № 6 Сміла Черкаської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»(за згодою) .
  20. Староста с. Кримки.
  21. Староста с. Скотарево.
Поділитись: