Виконавчий комітет

Персональний склад виконавчого комітету міської ради

1. Кравченко Сергій Володимирович міський голова;
2. Кузуб Олександр Миколайович  

перший заступник міського голови;
3. Плетінь Віталій Володимирович заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства;
4. Заєць Сергій Петрович заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
5. Каландирець Тетяна Валентинівна секретар міської ради;
6. Герус Тетяна Борисівна керуюча справами виконавчого комітету;
7. Запорожець Микола Миколайович в.о. старости с.Кримки;
8. Нарадько Микола Андрійович директор КП «Благоустрій» Шполянської міської ради ОТГ;
9. Бондаренко Сергій Вікторович головний інженер філії «Шполянський райавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»;
10. Волошенюк Володимир Олексійович фізична особа-підприємець;
11. Коваль Наталія Миколаївна

 

начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Шполянської міської ради ОТГ;
12. Колєсніков Володимир Петрович приватний аудитор;
13. Романюк Роман Андрійович

 

директор КП «Шполянське бюро технічної інвентаризації;
14. Запісецький Андрій Миколайович в.о.старости с.Скотареве;
15. Чепіга Андрій Олександрович охоронник Шполянського елеватора ДОЧП Державної акціонерної компанії «Хліб України»;
16. Гуцало Олександр Іванович тимчасово безробітній;
17. Ханенко Володимир Петрович пенсіонер;
18. Зірянов Олександр Володимирович заступник директора ПРаТ «Шполянський завод продтоварів»;
19. Колісник Наталія Валентинівна в.о.старости с.Капустине;
20. Колісник Василь Васильович

 

директор СПОП «Агро-Прогрес»

с.Капустине;

21. Рудас Олексій Петрович в.о. старости с.Лебедин;
22. Прикуп Володимир Миколайович директор ТОВ «Лебединська аграрна компанія» с.Лебедин;
23. Полтавець Андрій В’ячеславович директор ТОВ «ЛНЗ» с.Лебедин;
24. Волик Олег Петрович директор ТОВ «ШПОЛА-АГРО ІНДУСТРІ» с.Лебедин;
25. Табаченко Сергій Семенович тимчасово безробітній;
26. Прикуп Олександр Миколайович

 

 

 

 

 

 

завідуючий складом ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» с.Лебедин;

 

27. Остапчук Микола Іванович

 

 

в.о.старости с.Іскрене та с.Георгіївка;

 

28. Лисенко Лариса Володимирівна представник територіальної громади с.Іскрене.

 

Поділитись: