Виконавчий комітет

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОТГ

/рішення міської ради від 23.11.2021 №15-2/ІХ/

 

1) Кравченко Сергій Володимирович міський голова;
2) Плетінь Віталій Володимирович

 

 

перший заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства;
3) Коваль Дмитро Павлович заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
4) Курінна Оксана Миколаївна заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
5) Каландирець Тетяна Валентинівна секретар міської ради;
6) Герус Тетяна Борисівна керуюча справами виконавчого комітету;
7) Леляк Мар’яна Володимирівна

 

начальник відділу правового забезпечення та інвестиційного розвитку;
8) Нарадько Микола Андрійович директор КП «Благоустрій» Шполянської міської ради ОТГ;
9) Бондаренко Сергій Вікторович головний інженер філії «Шполянський райавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»;
10) Колєсніков Володимир Петрович приватний аудитор;
11) Волошенюк Володимир Олексійович  

 

фізична особа-підприємець;

12) Денисенко Олег Федорович заступник директора ПОП «Нива -2003»;
13) Волошин Олег Іванович староста с.Бурти;
14) Дубина Іван Михайлович староста с. Васильків;
15) Кирченко Наталія Петрівна староста с.Водяне;
16) Сташенко Володимир Олексійович староста с.Журавка;
17) Остапчук Микола Іванович староста с.Іскрене та с.Георгіївка;
18) Павловський Віктор Володимирович  

 

староста с.Капустине;

19) Запорожець Микола Миколайович староста с.Кримки;
20) Рудас Надія Анатоліївна староста с.Лебедин;
21) Бойко Станіслав Миколайович староста с. Лозуватка;
22) Шубаркін Анатолій Васильович староста с. Мар’янівка;
23) Шевченко Микола Анатолійович староста с.Надточаївка;
24) Зеленько Людмила Миколаївна староста с. Сердегівка;
25) Авер’янова Оксана Василівна староста с.Сигнаївка;
26) Запісецький Андрій Миколайович староста с.Скотареве;
27) Яцентюк Валентина Андріївна староста с. Соболівка;
28) Драчова Валентина Борисівна староста с.Терешки та с.Ховківка;
29) Бобир Ліна Анатоліївна староста с.Товмач;
30) Соколовський Сергій Олексійович староста с.Топильна»;
31)     Рудь Наталія Костянтинівна провідний спеціаліст відділу правового забезпечення та

 

Поділитись: