Виконавчий комітет

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

/згідно рішення Шполянської міської ради ОТГ від 07.07.2020 р. №57-10/VІІІ/

1. Кравченко Сергій Володимирович міський голова;
2. Плетінь Віталій Володимирович перший заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства;
3. Коваль Дмитро Павлович заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
4. Курінна Оксана Миколаївна заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
5. Каландирець Тетяна Валентинівна секретар міської ради;
6. Герус Тетяна Борисівна керуюча справами виконавчого комітету;
7. Заєць Сергій Петрович начальник відділу з питань земельних відносин Шполянської міської ради ОТГ;
8. Запорожець Микола Миколайович в.о. старости с.Кримки;
9. Нарадько Микола Андрійович директор КП «Благоустрій» Шполянської міської ради ОТГ;
10. Бондаренко Сергій Вікторович головний інженер філії «Шполянський райавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»;
11. Волошенюк Володимир Олексійович фізична особа-підприємець;
12. Колесніков Володимир Петрович приватний аудитор;
13. Романюк Роман Андрійович

 

директор КП «Шполянське бюро технічної інвентаризації;
14. Запісецький Андрій Миколайович в.о.старости с.Скотареве;
15. Чепіга Андрій Олександрович охоронник Шполянського елеватора ДОЧП Державної акціонерної компанії «Хліб України»;
16. Гуцало Олександр Іванович тимчасово безробітній;
17. Ханенко Володимир Петрович пенсіонер;
18. Зірянов Олександр Володимирович заступник директора ПРаТ «Шполянський завод продтоварів»;
19. Колісник Наталія Валентинівна в.о.старости с.Капустине;
20. Колісник Василь Васильович директор СПОП «Агро-Прогрес»

с.Капустине;

21. Рудас Олексій Петрович заступник директора       КП «Благо-

устрій» Шполянської міської ради ОТГ;

22. Прикуп Володимир Миколайович директор ТОВ «Лебединська аграрна компанія» с.Лебедин;
23. Полтавець Андрій В’ячеславович директор ТОВ «ЛНЗ» с.Лебедин;
24. Волик Олег Петрович директор ТОВ «ШПОЛА-АГРО ІНДУСТРІ» с.Лебедин;
25. Табаченко Сергій Семенович тимчасово безробітній;
26. Прикуп Олександр Миколайович завідуючий складом ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» с.Лебедин;
27. Остапчук Микола Іванович в.о.старости с.Іскрене та с.Георгіївка;
28. Лисенко Лариса Володимирівна спеціаліст ІІ категорії відділу містобудування, архітектури, будівництва, ЖКГ та цивільного захисту населення Шполянської міської ради ОТГ;
29. Топчу Інна Дмитрівна провідний спеціаліст загального відділу Шполянської міської ради ОТГ;
30. Драчова Валентина Борисівна в.о.старости с.Терешки та с.Ховківка;
31. Кучковська Людмила Миколаївна в.о.старости с.Сигнаївка:
32. Авер’янова Оксана Василівна представник територіальної громади с.Сигнаївка;
33. Зеленько Людмила Миколаївна в.о.старости с. Сердегівка;
34. Шевченко Микола Анатолійович в.о.старости с.Надточаївка;
35. Волошин Олег Іванович в.о.старости с.Бурти.

 

Поділитись: