15 лютого відбулась сесія міської ради

На порядку денному 15-ої чергової сесії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади VIII скликання прийнято зміни до бюджету ОТГ на 2018 рік. 

За рахунок розподілу вільного залишку бюджетних коштів, що склався на 01.01.2018 року на розвиток і утримання різних сфер діяльності об’єднаної територіальної громади із бюджету виділено понад 3 млн. 700 тис. грн.

Міський голова Сергій Кравченко пояснив, що з цієї суми лише 1 100 000 грн – піде на виплату заробітної плати освітянам. Тобто цього місяця всі педагоги закладів загальної середньої освіти отримають недофінансовані 15% надбавки за престижність праці та 10% за підвищення посадових окладів за січень. 225 545 грн. – виділено на придбання житла учаснику бойових дій в зоні АТО Сергію Богданову, 300 000 грн. – дофінансовано на утримання КП «Благоустрій», Понад 1 200 000 грн – нарахування на заробітну плату працівникам бібліотечних установ, територіального центру, вихователів Кримківського НВК Шполянської міської ОТГ та понад 800 000 грн. виділено на розвиток і утримання закладів дошкільної освіти, територіального центру соціального обслуговування, позашкілля, пільговий проїзд у громадському транспорті, підписку бібліотек, одноразові допомоги, які надаються через виконком, поточний ремонт приміщення ЦНАПу тощо.

Депутатами затверджено Стратегічний план розвитку Шполянської міської ОТГ та прийнято Програму соціально-економічного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 роки, схвалено Програми: забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом в Шполянській ОТГ, забезпечення заходів щодо наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на 2018-2020 роки, з ремонту та утримання доріг комунальної власності міської ОТГ на 2018-2020 роки, надання адміністративних послуг населенню громади в сфері ветеринарної медицини на 2018-2020 роки, регулювання та чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Шполянській ОТГ на 2018-2020 роки та цільової Програми «Відшкодування за проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, що проходять лікування в КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» філії та відділення нефрології та діалізу Звенигородської лікарні»

Також депутатський корпус підтримав Статути комунальних підприємств міської громади, спортивних закладів та позашкілля, схвалив Положення про почесного громадянина Шполянської міської ОТГ

Розглянули та затвердили передачу в оренду частини нежитлових приміщень комунальної власності Шполянської міської ради ОТГ – Матусівській ДЮСШ, Багатопрофільному регіональному центру професійної освіти в Черкаській області (ПТУ), фінансовому управлінню та відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА, територіальному центру соціального обслуговування.

Також, депутати міської ради одноголосно підтримали створення комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ.

Центр утворюється шляхом перейменування Шполянського міського будинку культури на Центр культури та дозвілля Шполянської міської ради ОТГ та приєднанням до нього сільських будинків культури громади. До Центру приєднуються та підпорядковуються йому як філії Кримківський та Скотарівський сільські будинки культури.

Поділитись:
Перейти до вмісту