Рекомендуємо бути обережними на льоду!

Всі повинні розуміти, яку небезпеку криє у собі лід. Особливо з наближенням весни і наступаючим потеплінням він тоншає. Закликаємо громадян бути обачними та не виходити на тонку кригу водойм. Це надзвичайно небезпечно! Дане застереження особливо стосується рибалок, яких у ці дні можна найчастіше побачити посеред замерзлих водойм.

Для того аби не трапилося нещастя, слід пам’ятати: виходити на лід можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см; масова пішохідна переправа може бути організована лише при товщині льоду понад 15 см, відстань між людьми повинна бути не менше 5 м.

Міцний лід має зазвичай синюватий або зеленкуватий відтінок. Лід білого або жовтуватого кольору не такий міцний. Тонкий лід трапляється біля берега, заростей очерету та під снігом. Будьте обережні, у таких місцях можна провалитися! Міцність льоду слід перевіряти палицею, але ні в якому разі не ногою.

Пам’ятайте, дотримання елементарних правил безпечної поведінки допоможе вам зберегти своє життя і життя людей, які знаходяться поруч з вами. Не забувайте роз’яснювати ці правила дітям.

Відділ містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення.

Поділитись:
Перейти до вмісту