Надіслано заяву до газети «Шполянські вісті» про спростування недостовірної інформації

У газеті «Шполянські вісті» № 13-14 від 15 лютого 2018 року опубліковано статтю під назвою «У Шполянській ОТГ ще й програми не розробили» викладено недостовірну інформацію, яка згідно статті 2 Закону України «Про інформацію» та статті 26, 37 Закону України «Про друковані засоби масової інформації» підлягає спростуванню.

   Так, у матеріалі стверджується, що Шполянською міською радою до цього часу не прийнята «Програма підтримки учасників АТО в Шполянській ОТГ”, у зв’язку з чим військовослужбовці не можуть вирішити проблеми, пов’язані з відсутністю власної житлової площі, що є неправдою та порушує ділову репутацію органів місцевого самоврядування.
Перед публікацією статті редакція газети «Шполянські вісті» мала всі правові підстави і можливості перевірити достовірність інформації, надіславши запит до міської ради або скориставшись публічною інформацією, розміщеною на офіційному сайті. Чого ні автором матеріалу, ні редактором газети зроблено не було.
У зв’язку з вищевикладеним, керівнику ТОВ «Редакція газети «Шполянські вісті» Вікторуку А.Ф., надіслано заяву з вимогою від редакції газети «Шполянські вісті» опублікувати спростування статті «У Шполянській ОТГ ще й програми не розробили»Детально ознайомитися з листом.

Поділитись:
Перейти до вмісту