20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні

Дорогі жителі Шполянської громади!
Шановні учасники Революції Гідності!

    В ці дні минає чотири роки, як події на Майдані у Києві назавжди змінили історію України. З 18 по 20 лютого в 2014 році сотня мужніх людей заплатили найвищу ціну за свободу нашої держави.
Тоді беззбройними вступами вони пішли в один із починаючих боїв за незалежність. Постріли снайперів на Майдані були фактично першими пострілами агресора в душу нашої держави.
Але майбутні Герої Небесної Сотні були впевнені, що доля всієї України вирішується саме в цей час, на незахищеній позиції, яка прострілювалась наскрізь.
На Майдан вони прийшли кожен своїм шляхом із усієї України, з усіх кінців нашої соборної держави. Вони були різні за віком, освітою, життєвим досвідом. Але всі разом вони показали ціле українське суспільство, в його єдності і різноманітності.
Зараз ми живемо у вже іншій державі. Щодня ми бачимо нових і нових героїв, які своїм життям наслідують подвиг Героїв Небесної Сотні.
Революцію Гідності продовжують громадяни України із справжнім відчуттям патріотизму, які свідомо і вільно обрали професію захисника Вітчизни.
Україна не раз піднімалася з колін, доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, суверенітет і націю.
Не забуваймо героїчні сторінки непростої української історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.
Ми віримо, що перемога буде за нами, адже боронимо власну землю і народ!

Слава нашим героям, слава нашій рідній Україні! Єднаймося гуртом і бережімо Батьківщину!

З повагою 
міський голова об’єднаної територіальної громади 
Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту