Вітали почесного громадянина Шполи

20 лютого виповнився 91 рік почесному громадянину Шполи Володимиру Зданевичу. Вітальний захід відбувся у Шполянській міській школі № 2-ліцей, де зібралися вчителі, учні, представники влади об’єднаної громади.
Поздоровляючи іменника з Днем народження секретар міської ради Тетяна Каландирець та голова міської ветеранської організації Микола Торба зазначили, що своїми трудовими здобутками Володимир Флоріанович славиться на всю Шполянщину, Черкащину і Україну. Його досвід і поради нині допомагають молодим наслідувачам успішної справи, яку розпочав ювіляр на посаді начальника Шполянського райавтодору – розбудови доріг району і області.

Життєва дорога почесного громадянина Шполи Володимира Флоріановича Зданевича була багата на круті повороти та несподівані зміни напрямку руху. Ювіляру за свої 91 рік довелося пережити голодомор, війну, 7 років прослужити на флоті та освоїти 7 професій. Не зважаючи на те, що сфери діяльності Володимира Зданевича кардинально різнилися – очільник районного Будинку культури, керівник спорткомітету, директор комбінату комунальних підприємств, головний будівельник та «дорожник» області та, вже на пенсії, гірничий майстер, – у всьому Володимир Флоріанович здобував неймовірних успіхів.

До скарбнички його життєвих досягнень можна зарахувати й виховання олімпійців та чемпіонів Радянського Союзу, низку побудованих об’єктів та сотні кілометрів асфальтованих доріг.

Поділитись:
Перейти до вмісту