У дитсадку «Ялинка» триває капітальний ремонт санвузлів

Ремонт санвузлу у груповому приміщенні для дітей віком 3-4 років міського закладу дошкільної освіти № 1 «Ялинка» йде до завершення. Про це повідомила директор дитсадка, Юлія Кравченко.

За її словами протягом двох років у садочку замінили три санвузли у трьох групових приміщеннях, у четвертому наразі триває капітальний ремонт. Залишилось відремонтувати ще два туалетних блоки і питання неякісних санвузлів у будівлі садочку буде повністю закрите.

Санітарна кімната середньої вікової групи розділена на дві зони, в одній з яких вже встановили нові санвузли, в іншій – ремонтники завершують облицювання стін та підлоги і готуються до встановлення нових рукомийників.

Як зазначив начальник господарчого відділу Шполянської міської ради ОТГ Юрій Дядченко, сантехніку у дитсадки закуповують максимально зручну, аби відповідало зросту та віку малечі. Крім того, у закладах дошкільної освіти громади розпочали заміну батарей для опалення. Тож, паралельно з ремонтом санвузлів у сусідній групі для дітей середнього дошкільного віку частково замінили старі батареї на нові.

Директорка дитсадка «Ялинка», Юлія Кравченко зауважила, що вперше за всі роки функціонування дошкільного закладу, в кабінеті медичного працівника з’явився окремий рукомийник із підведеною холодною та гарячою водою і каналізаційним відведенням.

Важливо відзначити й той факт, що у міському садочку «Ялинка» частину косметичного ремонту виконують самі працівники освітнього закладу. Працівниці до завершення весняних свят закінчать поклейку нових шпалер у групі де триває ремонт, а в музичному залі вже виготовили власними руками весняний ламбрікен на вікна, який справді навіює святковий настрій.

Поділитись:
Перейти до вмісту