В сільських школах громади продовжується оновлення обладнання

У клас для учнів початкових класів Скотарівського НВК закупили новий сучасний телевізор і ноутбук. В громаді розуміють, що реформа, яка стосується освітнього середовища, це також поступове оновлення матеріально-технічної бази.
Вчитель молодших класів школи села Скотареве, Ольга Радченко, зазначила, що ключовою реформою Міністерства освіти і науки є нова українська школа (НУШ). Головна мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Сучасне технічне обладнання для початкових класів дозволяє грамотно оснастити і оформити кабінет матеріалами, які необхідні для повноцінного навчання школярів молодшого віку. Всі вони здатні максимально допомогти дитині, яка вчиться читати, рахувати і має безліч питань, концентрувати свою увагу і розширювати горизонти знань.

Телевізор та ноутбук вручили голова міської громади, Сергій Кравченко та староста села Скотареве, Андрій Запісецький директору школи Валентині Ступці та вчителю молодших класів Ользі Радченко.
Цього тижня до приміщення шкільної їдальні Кримківського НВК завезли новий холодильник, який також придбали за кошти міського бюджету.

Як зазначає староста села Кримки, Микола Запорожець, вже наступного понеділка кухарі використовуватимуть в своїй роботі новий холодильник. Для них це важливо, адже працівники вже й забули коли до шкільного харчоблоку закуповували нове обладнання.

Поділитись:
Перейти до вмісту