ЯКІСТЬ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ ЗРОСТАЄ

Наближення послуг до людей – такою є основна мета реформи децентралізації. Разом із адміністративними, освітніми, комунальними та іншими послугами, ближчою має стати і медицина. На сьогоднішній день ситуація з наданням медичних послуг в закладах громади первинної ланки  медицини КЗ «Шполянський районний ЦПМСД» невпинно покращується.

-Пацієнти заслуговують на якісні медичні послуги, а всі медичні працівники – на належні умови праці. Якщо ми почнемо з простих і конкретних змін – з часом зможемо побудувати нову якісну медицину не тільки для жителів нашої громади, а і району в цілому, – цитує міський голова Сергій Кравченко,– адже послугами Шполянської амбулаторії користується більшість людей».

 Позитивні зміни розпочалися із інформатизації системи охорони здоров’я. Встановлення медичної інформаційної системи, яка буде об’єднувати мережу закладів ПМСД, надасть можливість внутрішнього та зовнішнього електронного документообігу, формування достовірної звітності, укладання електронних декларацій на медичне обслуговування між  сімейними лікарями та пацієнтам, виходячи з права вільного вибору лікаря, та, як результат, отримання фінансування за принципом «гроші ідуть за пацієнтом». За кошти міської ради закупили 13 комп`ютерів, та виділено кошти на придбання 13 принтерів.

Лікарі акцентують увагу на тому, що хворобам потрібно запобігати, тому особливого значення набувають профілактичні огляди. На ремонт  приміщення для облаштування кабінету долікарського огляду та оглядового кабінету у Шполянській амбулаторії загальної практики, сімейної медицини із бюджету громади виділили 80 тис. грн. Згодом заплановано закупівлю медичного обладнання.

Також, 89 тис. грн. виділили на купівлю будинку для фельдшера Кримківського ФАПу. Міська влада через забезпечення житлом працівників медичної галузі сприяє залученню до сільських ФАПів   лікарів.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту