Танцювальні флешмоби у Кримках та Скотареве

Шполянська міська ОТГ ще з минулого року започаткувала добру традицію святкування Міжнародного дня танцю. Відомо, що вся світова спільнота 29 квітня відзначає це дійство на честь Жана Жоржа Новера – видатного балетмейстера, реформатора і теоретика хореографічного мистецтва.

Сьогодні, танцювальні флешмоби присвячені Дню танцю розпочались у населених пунктах громади – Кримки та Скотареве.

27 юних танцюристів Кримківської філії разом із шполянськими «елітівцями» розкривали свої таланти глядачам танцями «Хаос як треба», «Не ходи Орисю», «Мільйони голосів» та інші.

Не менш запальний флешмоб з шполянською родиною «Еліт» показали своїм односельчанам 25 танцюристів із села Скотареве.

Нагадаємо, що понад півроку тому за сприяння міського голови Сергія Кравченка в обох селах  відкрились танцювальні філії студії сучасного танцю «Еліт», якою керує професійний хореограф Леся Осадчук.

Такий танцювальний проект радо зустрічали жителі обох населених пунктів, адже хореографічні гуртки додатково  розвивають здоровий спосіб життя молоді та приносять нову родзинку в буденне дозвілля селян.

Зазначимо, що Лесі Осадчук  допомагають також займатись з маленькими «елітівцями» Кримок та Скотареве  – завідувач  Кримківської філії Шполянського центру культури та дозвілля, Ольга Поліщук (Кримки) та завідувач Скотарівської філії Шполянського центру культури та дозвілля, Галина Шинкаренко (Скотареве).

Поділитись:
Перейти до вмісту