Квітневі довгожителі

21 квітня відзначив свій 96-й день народження учасник бойових дій Другої світової війни 1939-1945 років, ветеран праці Михайло Федорович Дувінг. На порозі його оселі вітали спеціаліст із соціальної роботи міської ради Валентина Кучерява, голова міської ради ветеранів Микола Торба та координатор волонтерського руху Сергій Кепша.
За плечима старенького ветерана величезний досвід власного життя, яке було багате на круті повороти долі.
Своє повноліття Михайло Дувінг розпочав із фронтової дороги. 18-річний юнак отримав авіаційно-технічну освіту, тому на фронті виконував надважливе і відповідальне завдання – готував військові літаки до вильотів у небо.
Більше семи десятиліть тому ветеран спільно з однополчанами звільняв від нацистських окупантів рідну землю та Польщу. В цих боях дійшов до передмістя Берліна, за що нагороджений двадцятьма різними медалями.
Після закінчення війни Михайло Дувінг залишився на все життя закоханий у літаки і небо, а свої знання і вміння застосував у мирних цілях – навчав моделюванню літаків вихованців Шполянського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (тодішня Шполянська станція юних техніків).
Михайлу Федоровичу завжди було легко з дітьми, саме тому Господь обдарував сином, дочкою, чотирма онуками та п’ятьма правнуками.
На життєвій стежині доля приготувала ювіляру ще одне надскладне випробовування – довелося поховати сина. Проте залишилися онуки і донька. Їхні обличчя дивляться й сьогодні на ветерана з сучасних фотографій, якими продовжується літопис життя. Дружня родина завжди відвідують його помешкання, підтримують свого тата і дідуся, розділяють радість і тепло своїх сердець.
28 квітня відзначала свій день народження найстарша шполянка Анастасія Панасівна Хейловська, якій виповнився 101 рік.
Приємно, що в нашій громаді мешкають люди такого віку, які є носіями життєвої мудрості, традицій, умінь.
Обов’язок громади – шанувати цих людей і всіляко підтримувати.
Від щирого серця зичимо їм міцного здоров’я, радості від життя та уваги оточуючих.

Поділитись:
Перейти до вмісту