«Барвінок» – володар Гран-прі I-го Міжобласного фестивалю-конкурсу «Гопак-FEST»

28 квітня місто Корсунь-Шевченківський вітало учасників I-го Міжобласного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва імені Василя Авраменка «Гопак-FEST», на який прибули 26 колективів, а це більше 650 учасників!, з Києва, Вінниці, Черкас, Золотоноші, Миронівки, Драбова, Ватутіного, Умані, Канева, Маньківки, Монастирища, Городищенського,  Золотоніського, Корсуня-Шевченківського, Чорнобаївського  районів.

Метою фестивалю було представити глядачеві культуру і традиції України, нести людям естетичне задоволення від танцю, берегти його національні корені.
Третій рік поспіль народний танцювальний колектив «Барвінок»  КЗ  «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради ОТГ бере участь у цьому танцювальному дійстві, названого на честь Василя Авраменка – українського танцюриста, хореографа, режисера, продюсера, актора, якого за кордоном називають «Батько українського танцю».

Цього разу учасники середньої групи колективу «Барвінок» вкотре  показали високий рівень виконавської майстерності, хореографічну вправність, продемонструвавши прагнення до перемоги. А вона й не забарилася, адже результатом успішного  виступу барвінчат стало отримане Гран- прі, кубок, а ще – вихор щирих емоцій,  радість і усвідомлення того, що  ще один навчальний рік, який уже наближається до фінішу, став плідним і незабутнім.  Разом зі своїми вихованцями нагородили  подякою і керівника колективу –  Едуарда Пресліцького, за продовження тієї справи, якій присвятив життя Василь Авраменко.

      Цю перемогу вихованці «Барвінка» здобули в переддень відзначення Міжнародного дня танцю, започаткованого 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера, а 29 квітня разом із юними танцюристами Шполянської об’єднаної територіальної громади дивували жителів  Шполи, Кримок та Скотаревого цікавим хореографічним  флешмобом з упевненістю, що перемоги надихають, додають сил для нових досягнень.

       Бажаємо колективу «Барвінок», їх керівнику подальшого творчого розвитку й невичерпного прагнення й надалі прославляти свій рідний край на теренах області та всієї України.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту