Дорогі ветерани війни! Шановні жителі Шполянської громади та району!

8 травня – День пам’яті та примирення, а 9 травня Україна урочисто відзначає Перемогу над нацизмом у Європі під час Другої світової війни.

Ці травневі дні шполяни також зустрічають з особливими почуттями. Це свято емоційне, що єднає усі покоління, переповнює спільними відчуттями радості і смутку.

Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі кожної родини.

Шполянщина також пам’ятає своїх героїв. І по праву пишається їхньою мужністю, життєвою мудрістю, ставленням до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч українців, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

Згадаймо і вшануймо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював мир тоді, і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах східного українського кордону.

Помолимося за усіх жертв цієї страшної війни, за здоров’я ще живих ветеранів, бійців української армії, усіх учасників АТО, волонтерів і мирних жителів української землі.

Мир може бути встановлений лише спільними зусиллями, і ми повинні пам’ятати уроки минулого, аби не допустити нових трагедій і відновити мир та спокій в Україні.

 

Вічна слава героям!

Слава Україні!

 

З повагою,

міський голова

Шполянської об’єднаної територіальної громади

Сергій Кравченко

Поділитись:
Перейти до вмісту