8 травня – День пам’яті та примирення

З цієї нагоди у міському парку Слави відбувся мітинг-реквієм «Свічка пам’яті», де жителі Шполянської громади разом із міською та районною владою вшанували  загиблих воїнів та жертв  Другої світової війни 1939-1945 рр.. В мітингу взяли участь – міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко, голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб, голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко.

Шполяни схилили голову у хвилині мовчання, подумки висловивши повагу всім борцям проти нацизму, загиблим воїнам та жертвам війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності. Увічнюючи пам’ять про них, учасники поставили запалені лампадки до Обеліску Слави, священного місця, яке береже пам’ять про події наймаштабнішого військового конфлікту.

Ми пам’ятаємо про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, і передаємо цю пам’ять наступним поколінням!

 

Захід організований Шполянською міською радою об’єднаної територіальної громади за участю КЗ «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості» (директор Людмила Бондаренко).

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту