У громаді живе молодь, яка прагне змін

З 2 по 4 травня 2018 року в Пущі-Водиці, на базі міжнародного дитячого центру «Артек», відбувся  Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організований Міністерством молоді та спорту, Українською Академією Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки та Київською обласною державною адміністрацією, за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

На цьогорічний збір лідерів завітали Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, міністр  молоді і спорту України Ігор Жданов, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОНУ Бут Світлана, керівництво програми USAID “DOBRE”. Ця унікальна платформа об’єднала  близько 800 підлітків віком 15-18 років з усіх куточків України.

У складі делегації Черкаської області у Саміті взяли участь учні  Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Кошовий Богдан, Самойленко Максим, Мар’яш Анна, Ткаченко Олеся та Ветушко Денис – молодь громади, яка хоче розвивати себе та суспільство.

Програма заходу поєднала в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких  лідери Шполянської ОТГ відвідали лекції від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності, мали  змогу набути керівних навичок, які стануть в нагоді у дорослому житті.

Саміт, на думку підлітків, поповнив їх новими знаннями для створення власних соціальних проектів, розуміння активності, знання технік проектного менеджменту й особливостей функціонування неприбуткових організацій, познайомив з ініціативною молоддю з інших міст та сіл, яка  прагне виявляти можливості розвитку власної громади.

На думку Наталії Лепенець, заступника директора з виховної роботи Шполянської ЗОШ №1, цей захід націлив лідерів учнівського самоврядування школи на позитивні зміни, саморозвиток як невід’ємні компоненти становлення молодих людей, яких  не зупиняють виклики сьогодення, адже вони прагнуть бути корисними у різних сферах розвитку громади в дусі єдності.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту