До Дня матері – подарунки дружинам і матерям загиблих героїв АТО

В неділю, 13 травня вся Україна відзначатиме день, найдорожчої в житті людини – мами. Це найважливіші жінки для кожного з нас, і цілком закономірно цього дня привітати найдорожчих людей.

В міській громаді є жінки, які вже ніколи не почують найрідніший голос свого сина чи чоловіка. Це матері і дружини військовослужбовців, що загинули в зоні АТО захищаючи Батьківщину від агресора.

Сьогодні напередодні трепітного свята Дня матері вони отримали подарунки та квіти в знак поваги та щирої вдячності  подарованих Україні мужніх патріотів від міської влади та всієї об’єднаної територіальної громади, які передали спеціаліст із соціальної роботи міської ради Валентина Кучерява та координатор волонтерського руху Сергій Кепша

Продуктові набори вручили двом шполянкам – матері загиблого кіборга Донецького аеропорту Олександра Кондратюка – Ользі Кондратюк, дружині бійця Василя Пікуєва – Наталії Пікуєвій та двом мешканкам села Скотареве – дружині загиблого снайпера Івана Носача – Катерині Носач та матері учасника АТО Ярослава Новосільського – Валентині Новосільській.

Поділитись:
Перейти до вмісту