XVII сесія Шполянської міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

05.04.2018

Обрання лічильної комісії

Порядок денний

Зміни до порядку денного

Порядок денний в цілому

Загальні питання Завантажити

 1. Про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 1 квартал 2018 року.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 3. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №1 «Ялинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 4. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №3 «Зірочка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 5. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 6. Про внесення змін до Статуту дошкільного навчального закладу №5 «Калинка» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи та її майна.
 8. Про затвердження Каталогу проектних карток заходів з реалізації у 2018 − 2020 роках Стратегічного плану розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 рр.
 9. Про затвердження Плану заходів з розвитку малого та середнього підприємництва на 2018- 2020 рр.
 10. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 11. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 12. Про затвердження складу комісій виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в новій редакції.
 13. Про утворення старостинських округів Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
 14. Про передачу майна КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради ОТГ на баланс Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 15. Про надання дозволу на списання основних засобів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 16. Про створення комунального підприємства «Комунальник» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 17. Про дострокове припинення повноважень депутата Шполянської міської ради VIII скликання Каракаша І.Г.
 18. Про звільнення Каракаша І.Г із посади директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 2-ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади в Черкаській області.
 19. Про внесення змін та доповнень до рішення Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади від 26.01.2018 № 14-9/VIII «Про створення наглядової (піклувальної) ради закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» та затвердження положення про наглядову (піклувальну) раду закладів освіти Шполянської міської ради об’єднаної терниторіальної громади.
 20. Про затвердження типової форми котнракту з керівником (директором) закладу загальної середньої освіти.
 21. Про внесенння змін до рішення Шполянської міської ради від 06.12.2017 № 10-04/8 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».
 22. Про затвердження Програми організації та фінансування громадських робіт для населення Шполянської міської ОТГ на 2018 рік. (Плетінь В.)
 23. Про призначення виконуючого обов’язки директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 24. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради ОТГ.
 25. Про кошторис доходів та видатків міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.
 26. Про затвердження цільової Програми Шполянської міської ОТГ на 2018 рік.

 

 Земельні питання Завантажити

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 6. Про розгляд звернення місцевої організації «Екостав № 1».
 7. Про відмову у наданні Шполянському управліннюпо експлуатації газового господарства-філія публічного акціонерного товариства «По  газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. ім. героя Радянського Союзу Орлова В.Ф., 23,   м. Шпола.
 8. Про відмову у наданні дозволу Шполянському управлінню по експлуатації газового господарства-філія публічного акціонерного товариства «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 9. Про відмову у наданні Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою вул.Соборна, 47 м.Шпола.
 10. Про відмову у наданні дозволу Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)(Соборна,47).
 11. Про відмову у наданні Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки згоди на відновлення меж земельної ділянки, яка розташована за адресою пров. Сагайдачного, 8, м.Шпола.
 12. Про відмову у наданні дозволу Шполянському госпрозрахунковому міжрайонному магазину – складу Черкаської облспоживспілки  на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 13. Про надання гр. Сагакян А.Н., дозволу на викуп земельної ділянки, яка розташована за адресою вул. Лозуватська,170-а, м.Шпола.
 14. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0268га в інтересах ФО-П Мальчика П.О.
 15. Про внесення змін до додаткової угоди № 2, яка зареєстрована 12.04.2012 за № 712570004000067.
 16. Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Марцевичу А.І.
 17. Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Запорожцю М.М.
 18. Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Савранському Є.В.
 19. Про погодження надання у власність земельної ділянки гр. Роєнку А.А.
 20. Про внесення змін в рішення міської ради від 06.12.2017 за № 10-23.15/ VIII.
 21. Про ініціювання передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 22. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Соборна, 43а, м. Шпола. (Плетінь В.)
 23. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Соборна, 27, м. Шпола. (Плетінь В.)
Поділитись:
Перейти до вмісту