XVIII сесія Шполянської міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

18 позачергової сесії VIII скликання

від 11.05.2018

 

Обрання лічильної комісії

Порядок денний

Зміни до порядку денного

Порядок денний в цілому

Загальні питання – Завантажити

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 року № 11-3/VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 2. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 3. Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території м. Шполи, с. Кримки та с. Скотареве.
 4. Про скасування п.2. рішення Шполянської міської ради № 8-4/ VIII від 24 жовтня  2017  року «Про впорядкування роботи закладів торгівлі, кафе, барів, закладів ресторанного господарства, сфери розваг розташованих на території Шполянської міської об’єднаної  територіальної громади».
 5. Про затвердження бюджетної Програми «Надання допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнилося 18 років, Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2020 роки».
 6. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Шполянського району Черкаської області частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Шполянського району.
 7. Про внесення змін до рішення від 05.04.2018 № 17-10/VIII “Про затвердження Переліку адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».
 8. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 9. Про припинення дії контракту з керівником (директором) закладу загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 10. Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 11. Про затвердження Програми боротьби з амброзією полинолистою на території Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2021 роки.
 12. Про передачу основних засобів з балансу КП «Комунальник-сервіс» на баланс Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 13. Про передачу основних засобів з балансу Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на баланс КП «Благоустрій» ШМР ОТГ.
 14. Про затвердження передавального акту та Статуту комунального некомерційного підприємства «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ».
 15. Про затвердження Порядку проведення конкурсу з відбору проектів розроблених організаціями громадянського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету громади. (Коваль Н.)
 16. Про припинення дії контракту з керівником (директором) закладу загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 17. Про укладення договору оренди частини приміщення з ЧД ПАТ «Укрпошта» за адресою вул. Центральна, 37, с. Кримки.
 18. Про прийняття з комунальної власності Шполянської районної ради Черкаської області в комунальну власність Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади частини майна, закріпленого за територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шполянського району.
 19. Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.
 20. Про внесення змін до рішення міської ради № 6-14/VIIІ від 14.09.2017 «Про утворення та затвердження складу архітектурно-містобудівної ради  при виконавчому комітеті Шполянської міської ради ОТГ.
 21. Про внесення змін до рішення від 15.02.2018року №15-3/VIІI «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Шполянської міської об’єднаної територіальної  громади  на 2018рік».
 22. Про внесення змін до кількісного і персонального складу виконавчого комітету.

Земельні питання – Завантажити 

 1. Про надання дозволу гр. Лопатіній А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 2. Про надання дозволу гр. Лопатіну Ю.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 3. Про припинення шляхом розірвання договору оренди який зареєстровано 26.02.2014 номер запису 4815322.
 4. Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 6. Про припинення шляхом розірвання договору оренди від  11.2016 № 17666935.
 7. Про припинення шляхом розірвання договору оренди від  11.2016 № 17627850.
 8. Про надання в оренду земельної ділянки яка розташована за адресою вул. Івана Піддубного, 14, м.Шпола.
 9. Про надання в оренду земельної ділянки яка розташована за адресою вул. Лебединська, 142,  м.Шпола.
 10. Про затвердження детального плану території.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована в межах м.Шпола.
 12. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність.
 13. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 14. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 15. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 16. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 17. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 18. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 19. Про розгляд земельних спорів.
 20. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Лозуватська, 168, м. Шпола.
 21. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.
 22. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: пров. Польовий, 6, м. Шпола Черкаської області.
 23. Про затвердження детального плану території земельної ділянки за адресою: вул. Низова, 65, м. Шпола Черкаської області.
 24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Поділитись:
Перейти до вмісту