Юнаки зі Шполянської ОТГ змагалися у фіналі випробувань «Патріотична Черкащина»

8 травня в м. Черкаси, у мальовничому куточку міста – Долині троянд, стартував патріотично-освітницький фестиваль «Народ Героїв», присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Він розпочався з перших обласних спортивних змагань допризовної молоді «Патріотична Черкащина», у яких взяла участь збірна команда юнаків Шполянської загальноосвіньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шполянської міської ради Черкаської області, що перемогла в міському етапі, під керівництвом учителів фізкультури Зданевич Наталії і Віталія Задорожнього.

На ці змагання з’їхалися понад 26 закладів загальної середньої освіти Черкащини. Юні спортсмени Бєлік Владислав, Бердак Володимир, Гичка Богдан, Гончаренко Владислав, Невечеря Павло, Маслюк Микола, Гончар Віталій змагались в таких видах програми: біг 1000 м, метання гранати Ф-1 на дальність, біг на 60 м, перетягування канату, жим гирі 16 кг, згинання-розгинання рук в упорі лежачи.

Метою Спартакіади було удосконалення фізичної підготовленості допризивної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участі заступника голови Черкаської ОДА Віталія Коваля та міського голови Анатолія Бондаренка. Змагання «Патріотична Черкащина» організовані ГО «МЕЖА.ЮА» у співпраці з Черкаською міською радою, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Черкаської обласної ради.

Поділитись:
Перейти до вмісту