У Шполянській громаді підготували святковий концерт до Дня матері

13 травня у Шполянському центрі культури та дозвілля святкували  особливий день – вшановували і возвеличували найріднішу жінку на землі – маму.

Як би не складалася наша доля, за все, що у нас є, ми завдячуємо своїй ненці. Вона для нас найгарніша, найтурботливіша та найдобріша у світі. Кожна матуся є оберегом для своїх діток.

Урочиста зала була заповнена щасливими родинами, матусями різного віку. Для них цього дня лунали найщиріші пісні, танці віршовані вітання. Подарунками нагородили  матерів-героїнь, які проживають в міській громаді.

З важливою подією найрідніших серцю людей вітали колективи Шполянського центру культури та дозвілля «Берегиня» та «Вечорниці», учасники гурту «Шанс», працівники філій Центру –Кримок та Скотареве, учні Шполянської дитячої школи мистецтв, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді міської громади.

Бажаємо всім нашим дорогим матусям міцного здоров’я, щасливої долі і мирного неба над головою. Нехай у ваших сім’ях панують кохання, взаєморозуміння та повага!

Поділитись:
Перейти до вмісту