Виділено кошти на цільові потреби

У змінах до рішення «Про бюджет Шполянської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», депутати міської ради під час засідання 18 почергової сесії надали згоду на виділення коштів на цільові потреби в галузях освіти, культури, спорту, медицини, капітального і поточного ремонту доріг та тротуарів, кошти військовослужбовцям, які підписали контракт із ЗСУ.

За рішенням депутатів на ремонт 104 навчальних класів усіх загальноосвітніх закладів Шполянської міської громади виділено 312 тис. грн. (по 3 тис. на кожен окремий класний кабінет), на ремонт фасаду міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – 25 тис. грн., заміну дверей у приміщенні КЗ «Шполянський еколого-натуралістичний центр»  – 16,9 тис. грн., капітальний ремонт приміщення міжшкільного навчально-виробничого комбінату – 185 тис. грн.  Виділено кошти на оновлення ігрових майданчиків у закладах дошкільної освіти – 160 тис. грн.  Крім того, 50,9 тис. грн. виділено на оздоровлення та харчування дітей дошкільного віку у садочках в літній період  та 22,9 тис. грн. на харчування учнів у пришкільних таборах. Також,  кошти в сумі 76,6 тис. грн. підуть на підвищення заробітної плати педагогам закладів загальної середньої  та дошкільної освіти, які пройшли атестацію.

Щодо сфери благоустрою, на капітальний і поточний ремонт доріг дофінансовано – 1 млн. 800 тис. грн., оновлення тротуарів – 200 тис. грн.. На співфінансування поточного ремонту доріг обласного значення  виділено 734,8 тис. грн.

Незабаром у міській амбулаторії загальної практики-сімейної медицини  з’явиться кабінет долікарського огляду та оглядовий кабінет,  на ремонт і оснащення якого вже виділено – 57,7 тис. грн., та придбання у нього спеціального медичного обладнання  – 49, 5 тис. грн.

Двоє громадян, які заключили контракт із Збройними Силами України та проживають у міській громаді згідно існуючої Програми отримають кошти в  сумі   24 тис. грн. (по 12 тис. грн.), на що депутати також надали згоду.

Поділитись:
Перейти до вмісту