У дитсадку «Зірочка» відремонтовано всі санвузли

У міському закладі дошкільної освіти № 3 «Зірочка» завершився капітальний ремонт санвузлів. Директор закладу, Наталія Пресліцька зазначає, що це наймасштабніші ремонтні роботи у приміщенні, проведені  за  кошти  міського бюджету.

       Протягом року у дитячому освітньому закладі повністю оновили санвузли всіх групових приміщень.

Керівник садочку розповіла, що перші зміни: нова облицювальна плитка,  туалети і рукомийники з’явились у двох групах влітку 2017 року. Роботи продовжились цього року взимку, і діти ще двох груп отримали комфортні санітарні кімнати.

Наразі закінчився  третій етап ремонту санвузлів  двох групових приміщень для дітей старшого та молодшого віку, який став завершальним в процесі  капітального ремонту кімнат гігієни всієї будівлі.  Також, за цей час крім заміни сантехніки, у всіх групах дитячого закладу встановили нові батареї для опалення.

Загалом на ці потреби із бюджету громади виділено близько 600 тис. грн. На ремонт санвузлів  садочку «Зірочка» в  2018 році депутати виділили понад 300 тис. грн.. На  два групових приміщення, які відремонтували минулого року  використали кошти у сумі 287,1 тис. грн..

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту