Обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних в Черкасах

Наразі відбуваються змагання в Черкаському міському Будинку культури ім. Івана Кулика.  Творчими та яскравими манерами, із гумором та танцями, команди юних пожежних показують свої знання професії рятувальника, історії пожежно-рятувальної справи та правил безпечної поведінки.

У фестивалі беруть участь 8 кращих команд з міста та області.      Шполянську міську громаду представляє команда «Фенікс» (керівник Леся Осадчук). які отримали перше призове місце на зональному огляді у місті Кам’янка.

Організатори заходу – Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Управління освіти і науки облдержадміністрації.

На запрошення організаторів заходу фестиваль відвідав голова Шполянської міської ОТГ, Сергій Кравченко.   Виступаючи він привітав всіх учасників Фестивалю та побажав успіхів і перемоги.

З найкращими побажаннями до спритних пожежників також звернулись: заступник начальника Управління Державної служби України із НС у Черкаській області, В’ячеслав Перевізник, начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСУНС у Черкаській області, Андрій Хижняк, начальник Управління освіти і науки Черкаської ОДА, Валерій Данилевський.

Вболіваймо за нашу улюблену, талановиту і кмітливу команду «Фенікс», адже вона потребує підтримки – подалі ще два конкурси!

Поділитись:
Перейти до вмісту