Парад вишиванок у Шполі

Сьогодні у Шполі відбувся парад вишиванок. В межах святкового заходу шполяни пройшли  вишиванковою ходою  по центральній вулиці міста Соборній до площі Героїв Майдану, пронесли в руках 20-ти метровий державний стяг  з вигуками «Слава Україні! Героям Слава!».

Цього року чи не найбільше жителів громади взяли участь у вишиванковому флешмобі, вирій патріотичних світлин  з’явився на сторінках Facebook. Велике досягнення  українців – проявляти свою національну ідентичність.  Чимало жителів міської громади прийшли сім’ями з маленькими дітьми взяти участь у параді. Це дійсно люди, які мають патріотичну думку і  відчувають себе з гордістю у вишитих сорочках.

Долучились до ходи представники міської та районної влади, працівники організацій та установ. В параді взяли участь заступники міського голови Віталій Плетінь та Сергій Заєць.

Завершилась хода на центральній площі міста, де учасників ходи очікував творчий сюрприз – невелика концертна програма за участі танцювальних колективів «Барвінок» та «Розмай», художніх колективів і вихованців Шполянського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді та дитячої школи мистецтв.

Міські алеї прикрасили роботи вишитих картин майстрині Алли Доменко та виставка картин «Україна вишивана» від учнів дитячої

школи мистецтв.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту