Випускники 4-ьох шкіл громади взяли участь у першому ЗНО

Сьогодні тестуванням з математики в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. 40 випускників Шполянських  ЗОШ №1,5, НВК №2,3   взяли участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики, яке відбулося в пунктах  тестування, створених  на базі Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 та Смілянського навчально- виховного комплексу «Ліцей- ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лідер». Згідно розпорядження міської ради «Про підвезення випускників закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області до населених пунктів, де розташовані пункти проведення ЗНО»  відділом освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради сформовано групи випускників з метою належного їх підвезення, 9 учителів- предметників призначено керівниками груп,  на яких покладено повну відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів, 16 – супроводжуючими. Організоване підвезення випускників  до пунктів тестування  включно до 13 червня забезпечуватиметься двома автобусами ПАТ «Шполянське АТП-17150»   за таким графіком і маршрутами:

1 червня 2018 року ( англійська мова) – м. Сміла, Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 (вул.Рєпіна,47);

4 червня 2018 року (біологія) – м. Сміла, навчально- виховний комплекс «Ліцей- ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лідер» (вул. Героїв Небесної Сотні,16) ;

8 червня 2018 року (географія) – м. Сміла, Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7                  (вул. Б.Хмельницького,51- А), Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 (вул.Рєпіна,47);

11 червня 2018 року (фізика) – м. Черкаси, Черкаський НУ імені Б.Хмельницького (бульвар Шевченка,79);

13 червня 2018 року (хімія) – м. Черкаси, Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 (вул.Віталія Вергая, 14)

Згідно з оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з математики взяли 106 551 особа, що становить 95 % від загальної кількості зареєстрованих. На жаль, 37 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити до пунктів тестування через запізнення, 43 — через відсутність одного з обов’язкових документів. Саме тому  радимо випускникам раціонально розподілити час перед поїздкою до пункту тестування, уважно перевіряти наявність усіх необхідних документів, а саме: оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

24 травня  та 6 червня на базі пунктів тестування, розміщених у Шполянській ЗОШ   І-ІІІ ступенів №1 та в Шполянському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія»  буде проведено  зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, історії України, результати яких одночасно зараховуватимуться як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу української мови і літератури, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у 2018 році. Відповідальними за пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році розпорядженням Шполянської міської ради призначено Осадчу Валентину Михайлівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ     ступенів №1 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, та Любімову Людмилу Олексіївну, заступника директора з навчально-виховної роботи Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3- гімназія» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту